|
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ الاثنين ٣ صفر ١٤٤٢ Monday, September 21, 2020
کد خبر: 727774
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ - ۲۱:۳۰
تلاش مخفیانه یک چهره والیبالی و پرسپولیسی برای ایجاد تغییرات گسترده در تیم معروف تهرانی!
شخصی که در گذشته سرپرستی تیم والیبال پرسپولیس را بر عهده داشته با ارتباطاتی که پیدا کرد توانست خیلی زود در حاشیه های این ورزش رشد و نمو پیدا کند.
توپ فوتبال تلاش مخفیانه یک چهره والیبالی و پرسپولیسی برای ایجاد تغییرات گسترده در تیم معروف تهرانی!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، رقابت های فوتبال باشگاهی کشور موسوم به لیگ برتر فوتبال ایران برای خودش کم حاشیه نداشت که این روزها شنیده می شود یک چهره ورزشی در والیبال هم به جمع فوتبالی ها اضافه شده و با تلاش های پشت پرده قصد ایجاد تغییرات گسترده در یک تیم پایتخت نشین را دارد.

 

این فرد که در گذشته سرپرستی تیم والیبال پرسپولیس را هم بر عهده داشته، در دوران مدیران عامل قبلی باشگاه پرسپولیس از والیبال به فوتبال راه یافت و با ارتباطاتی که پیدا کرد توانست خیلی زود در حاشیه های این ورزش رشد و نمو پیدا کند.

 

اما با تغییرات صورت گرفته در دولت یازدهم در جمع تیم های پایتخت نشین، این فرد نیز بر موج تغییرات به وجود آمده سوار شده و از پرسپولیس به یکی دیگر از تیم های پایتخت منتقل شد. این بار اما به واسطه دوستی با مالک باشگاه تهرانی، از قدرت خاص و ویژه ای نیز برخوردار شده است. تا جایی که این روزها شنیده می شود این چهره قصد دارد یکی از دوستان خود که سابقه پرونده های قضایی و مالی را نیز در پرونده دارد را به عنوان مدیر عامل این باشگاه تهرانی معرفی کند.

 

از سوی دیگر نیز در ادامه ایجاد تغییرات یکباره در این تیم پایتخت نشین، این فرد قصد دارد خود را با هماهنگی و دستور مستقیم مالک باشگاه به عنوان مدیر حراست باشگاه معرفی کند.  
 
این اتفاقات در شرایطی رخ می دهد که این باشگاه پایتخت نشین یکی از تیم های ریشه دار تهران به شمار می رود و چنین افراد حاشیه داری با برچسب زدن به دیگران قصد دارند موانع سد راه خود را از پیش پا برداشته و به اهداف پشت پرده خود نائل شوند. اقداماتی که هر چند در طول سال های اخیر در فوتبال کشور با آنها مبارزه شده اما بازهم هر از چند گاهی یک چهره حاشیه ساز در آن پیدا شده ودست به این اقدامات می زند. 

 

فردانیوز

450

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top