|
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ الثلاثاء ٥ جمادى الثانية ١٤٤٢ Tuesday, January 19, 2021
کد خبر: 728077
نظرات: 3
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۷:۰۰
اخاذی از دختر جوان؛
به یک میهمانی مختلط رفتم / برهنه بودم و از ترس سریع لباس هایم را پوشیدم
دختری با مراجعه به پلیس ادعا کرد مدتی است مردی ناشناس از من اخاذی می کند و علت آن عکس های مبتذلی است که از او در یک میهمانی گرفته بودند.
هتک حرمت به یک میهمانی مختلط رفتم / برهنه بودم و از ترس سریع لباس هایم را پوشیدم
به این مطلب امتیاز دهید
55.6% 44.4% بازدید

  به گزارش سرویس حوادث "جام نیوز"، شکوفه که دانشجو است با ناراحتی به ماموران گفت:دوماه پیش یکی از هم دانشگاهی هایم به نام نسترن گفت که یک میهمانی مختلط به مناسبت نامزدی اش گرفته است وخواست حتما حضور داشته باشم ابتدا نپذیرفتم اما آنقدر اصرار کرد که قبول کردم .

 

وی افزود:میهمانی در یک باغ اجاره ای بود با ماشین آژانس به آنجا رفتم خیلی شلوغ بود از دوستانم هیچ کس نیامده بود و تنها نسترن را دیدم که سرگرم میهمانانش بود جشن خوبی بود تا اینکه شام خوردم بیشتر تماشاچی جشن بودم و چون کسی را نمی شناختم نسترن گاهی نزدم می آمد و خواهرش هم گاهی به من سرک می زد. دختر دانشجو ادامه داد:بعداز شام در حال آماده شدن بودم که پسری با یک سینی آب پرتقال جلویم ایستاد و من یک لیوان برداشتم او هم رفت تصورم این بود جزو تیم پذیرایی است وقتی لیوان آب پرتقال را سرکشیدم هنوز کیفم را برنداشته بودم که چشمانم سیاهی رفت و وقتی به هوش امدم دیدم

 

برهنه در توالت باغ هستم از وحشت سریع لباس هایم را پوشیدم صبح شده بود و در باغ هیچکس نبود داخل کیفم نه پولی بود و موبایلم هم به سرقت رفته بود با پای پیاده یک جاده خاکی را پشت سرگذاشتم و خودم را به خانه مان رساندم می دانستم به من تجاوز شده است اما از ترس آبرویم نمی توانستم به کسی حرفی بزنم تا اینکه مردی در تماس با تلفن خانه مان به مادرم گفت گوشی من در ماشینش جامانده و شماره خانه را از روی ان برداشته است و وقتی مادرم گوشی را به من داد آن مرد با صدای خوفناکی ادعا کرد از صحنه تجاوز به من فیلمبرداری کرده است و باید به او پول بدهم تا دست از سرم بردارد. تا گوشی را قطع کردم تصمیم گرفتم شکایت کنم تا این مرد کثیف بازداشت شود و به سزای اعمالش برسد.

 

با این ادعا ها و به دستور بازپرس پرونده شکوفه تحت آموزش قرار گرفت تا با تماس گیرنده با جگیر قرار بگذارد و 12 ساعت بعد پلیس توانست مردی 28 ساله را به دام اندازد. این مرد وقتی دید پلیس او را دستگیر کرده است ادعا کرد دخالتی در تجاوز نداشته و پسرعمویش که در حال حاضر به تهران رفته است این فیلم را به او داده و خواسته در باجگیری کمکش کند. بدین ترتیب با نیابت قضایی تیمی از پلیس به تهران اعزام شد و جوانی به نام مراد را بازداشت کرد و او کسی نبود جز همان پسری که سینی آبمیوه داشت.

 

مراد که موبایل شکوفه از خانه اش به دست آمده بود در بازجویی ها گفت:پسر عمویم جزور نیروهای خدماتی بود من از تهران به دیدن او رفته بودم که خواست من هم آن شب کمکشان کنم در میهمانی متوجه دختری شدم که ساکت و تنها بود او را زیر نظر گرفتم و در پایان مراسم با یک لیوان آب پرتقال او را با قرص خواب آور که برای خوابیدن در اتوبوس مسافرتی خریده بودم بی هوش کرده و به توالت بردم سپس جلوی در آنجا ایستادم و هرکسی می آمد می گفتم خراب است وقتی همه میهمان ها رفتند از پسرعمویم خواستم همه همکارانش را رد کند بروند تا خودمان انجا را تمیز کنیم این کار را هم کردیم و بعد از 2 ساعت از باغ خارج شدیم من به محض رسیدن به شهر به بهانه اینکه باید به تهران برگردم از پسرعمویم جداشده و به باغ برگشتم سپس به شکوفه تجاوز کرده و از بدن برهنه اش فیلمبرداری کردم و پا به فرار گذاشتم.

 

وی افزود:در تهران بودم که وسوسه باجگیری به جانم افتاد خودم با این دختر تماس گرفتم و قرار گذاشتم و از پسرعمویم خواستم سرقرار برود و یک امانتی بگیرد او روحش هم خبر نداشت. بنابه این گزارش،جوان متجاوز روانه زندان شد تا پرونده اش پس از پایان اقدامات قضایی و پزشکی قانونی در دادگاه کیفری محاکمه شد.

جام جم

110

این اخبار را از دست ندهید:

شب عروسی وقتی از تالار به خانه برگشتیم شوکه شدیم / حال همسرم اصلا خوب نیست

ماجرای ارتباط پسر بچه عربستانی با مدل آمریکایی +عکس

تولد گوسفندی عجیب الخلقه در خاش +عکس

اقدام باور نکردنی و غیر انسانی زن جوان با پسر بچه اش در اتاق خواب

پدری که به دست و پای قطع شده فرزندش زل زد! تصاویر+16

ادعای عجیب نگهبان پاساژی در تهران در مورد مرد مغازه دار / او چندین بار مرا بی هوش کرده بود

رفتار غیر انسانی خواهرمست با برادرش/ تحت تأثیرالکل بوده و هیچ کنترلی بر رفتارم نداشتم

به خانه مجردی برادرم رفتم / از دیدن وضعیت علیرضا در اتاق خوابش شوکه شدم + عکس

یکی از دانش آموزانم بسیار ماهرانه فریبم داد/ من مدتها خودم را در اختیارش قرار دادم!

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top