|
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ السبت ٨ صفر ١٤٤٢ Saturday, September 26, 2020
کد خبر: 728088
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۲۳:۴۴
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان غربی:
۳۱۸ نفر در اثر تصادف در آذربایجان غربی جان باختند
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان غربی گفت: در پنج ماه گذشته امسال ۳۱۸ نفر در حوادث رانندگی استان جان خود را از دست دادند.
تصادف ۳۱۸ نفر در اثر تصادف در آذربایجان غربی جان باختند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث "جام نیوز"، رسول روشنی در خصوص اقدامات این اداره کل اظهارداشت: این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که ۲۷۶ نفر بود افزایش ۱۵ درصدی را نشان می دهد.

وی ادامه داد: در پنج ماه سالجاری پنج هزار و ۶۳ مصدوم حوادث رانندگی به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که از این تعداد سه هزار و ۶۸۲ نفر مرد و یکهزار و ۳۸۱ نفر زن هستند.

 

مصدومان حوادث رانندگی نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل افزایش داشته است.

روشنی با بیان اینکه درپنج ماه سالجاری علت اصلی مرگ ۴۹ درصد از افراد ضربه به سر در تصادفات رانندگی بوده است خاطر نشان کرد: دراین حوادث هشت درصد شکستگی های متعدد هفت درصد به دلیل خونریزی و ۳۶ درصد به دلیل علل اشتراکی (مواردی بیش ازیک علت) بوده است.

 

وی همچنین با اشاره به اینکه درپنج ماه، محل فوت ۵۲ درصد از افراد درمحل حادثه بوده است تصریح کرد: هشت درصد درحین انتقال به بیمارستان و محل فوت ۳۷ درصد از افراد در بیمارستان و سه درصد نامعلوم ودر منزل بوده است.

 

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان غربی همچنین بیشترین تعداد کشته های رانندگی را مربوط به شهرستان ارومیه با ۲۱ درصد وکمترین تلفات رانندگی را به شهرستان تکاب ذکر کرد وگفت بیشترین تلفات رانندگی مربوط به سنین ۲۰ تا ۳۰ بوده است.

 

روشنی افزود: درپنج ماه سالجاری ۱۲ هزار و ۱۵۱ نفر به دلیل صدمات ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه کرده اند که این رقم درمقایسه با مدت زمان مشابه سال قبل چهاردهم درصد کاهش داشته است.

مهر

110

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top