|
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ الجمعة ٨ جمادى الثانية ١٤٤٢ Friday, January 22, 2021
کد خبر: 728090
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۰۷:۰۹
در شرق تهران؛
به خانه مجردی برادرم رفتم / از دیدن وضعیت علیرضا در اتاق خوابش شوکه شدم + عکس
انکارهای مرد جوان که متهم به قتل پسر ماساژور را در خانه مجردی اش است موجب تبرئه شدن این مرد از اتهامش شد.
قتل1 به خانه مجردی برادرم رفتم / از دیدن وضعیت علیرضا در اتاق خوابش شوکه شدم + عکس
به این مطلب امتیاز دهید
66.7% 33.3% بازدید

  به گزارش سرویس حوادث "جام نیوز"، رسیدگی به این پرونده از عصر بیست و هشتم آبان 92 به دنبال کشته شدن پسر 24 ساله‌ای به نام علیرضا در خانه مجردی اش در شرق تهران در دستور کار پلیس قرار گرفت. شواهد نشان می داد این پسر با عرق گیرش خفه شده است.

 

پلیس به تحقیقات پرداخت و خواهر علیرضا به پلیس گفت: بعد از ظهر برادرم در حالی که هراسان بود با من تماس گرفت و گفت میهمان دارد. من که نگران او شده بودم به خانه برادرم رفتم و با در باز روبه رو شدم. وسایل خانه به هم ریخته بود . از دیدن وضعیت علیرضا در اتاق خوابش شوکه شدم . او به قتل رسیده بود.

 

 

 

به دنبال اظهارات خواهر قربانی، تلاش برای ردیابی عامل جنایت آغاز شد و چندین مظنون بازداشت شدند، اما مدرکی علیه آنها به دست نیامد.

 

یک ماه از جنایت در خانه مجردی گذشته بود که پلیس به بررسی تماس های تلفنی قربانی پرداخت و رد یک مرد 30 ساله به نام علی را یافت. شواهد نشان می داد این مرد روز هشتم آبان‌ماه چندین بار با علیرضا تماس گرفته و از ساعت 13 تا 18 همان روز که زمان وقوع جنایت بوده تلفن وی در خانه مقتول آنتن دهی داشته است. این سرنخ تحقیقات پلیس را وارد مرحله تازه ای کرد و این مرد در اربیل عراق ردیابی و بازداشت شد. علی که به "آلمان" معروف است در بازجویی ها منکر دست داشتن در جنایت شد و گفت چند ماه قبل قربانی را در مترو دیده، اما هرگز با او ملاقات نداشته است.

 

با وجود انکارهای متهم و با توجه به مدرک‌های ارائه شده از مخابرات، برای علی کیفرخواست صادر شد و او در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و به قصاص محکوم شد.

 

حکم صادره اما در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار گرفت و تایید نشد. به این ترتیب پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه هم عرض فرستاده شد.

 

در جلسه رسیدگی به این پرونده که روز چهارشنبه 20 مهرماه در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور دو مستشار برگزار شد علی بار دیگر منکر اتهام قتل شد.

 

وی گفت:چون به ترکیه و عراق سفر می کردم و از آنجا کفش به سلماس که محل زندگی ام بود می آوردم به تهران آمده بودم تا از مغازه های کفش فروشی سفارش بگیرم. در ایستگاه مترو 15خرداد با محمدرضا روبه رو شدم. او سر صحبت را باز کرد و گفت ماساژور است . او شماره تلفنم را گرفت و گفت از دوستانش برایم سفارش می گیرد. من از او جدا شدم اما چند دقیقه بعد با من تماس گرفت و مرا به خانه اش دعوت کرد. حرف های او و تماس های پیاپی اش موجب شد متوجه شوم، نقشه بدی در سر دارد. به همین خاطر به ترمینال رفتم و به سلماس برگشتم. من نمی دانم چه کسی محمدرضا را کشته است. من نزدیک به سه سال است که بی دلیلی در زندانم و از همسر و فرزندم دور مانده ام.

 

بنا به این گزارش، در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و حکم به تبرئه این متهم صادر کرد.

جام جم

110

این اخبار را از دست ندهید:

شب عروسی وقتی از تالار به خانه برگشتیم شوکه شدیم / حال همسرم اصلا خوب نیست

ماجرای ارتباط پسر بچه عربستانی با مدل آمریکایی +عکس

تولد گوسفندی عجیب الخلقه در خاش +عکس

اقدام باور نکردنی و غیر انسانی زن جوان با پسر بچه اش در اتاق خواب

پدری که به دست و پای قطع شده فرزندش زل زد! تصاویر+16

ادعای عجیب نگهبان پاساژی در تهران در مورد مرد مغازه دار / او چندین بار مرا بی هوش کرده بود

رفتار غیر انسانی خواهرمست با برادرش/ تحت تأثیرالکل بوده و هیچ کنترلی بر رفتارم نداشتم

به خانه مجردی برادرم رفتم / از دیدن وضعیت علیرضا در اتاق خوابش شوکه شدم + عکس

یکی از دانش آموزانم بسیار ماهرانه فریبم داد/ من مدتها خودم را در اختیارش قرار دادم!

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top