|
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ السبت ١ صفر ١٤٤٢ Saturday, September 19, 2020
کد خبر: 728216
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۲
فوتبال> لیگ برتر؛
حضور رامین رضاییان و حسین ماهینی در ترکیب "پرسپولیس"ممکن است
رامین رضاییان که بعد از اتفاقات ابتدای فصل برنامه های برانکو ایوانکوویچ را برای ترکیب 4 نفره خط دفاعی اش دچار تغییرات کرد، در نهایت حسین ماهینی را به عنوان مدافع منتخب سمت راست خود انتخاب کرد.
رامین رضاییان
حسین ماهینی حضور رامین رضاییان و حسین ماهینی در ترکیب "پرسپولیس"ممکن است
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

  به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز"، رامین رضاییان که بعد از اتفاقات ابتدای فصل برنامه های برانکو ایوانکوویچ را برای ترکیب 4 نفره خط دفاعی اش دچار تغییرات کرد، در نهایت حسین ماهینی را به عنوان مدافع منتخب سمت راست خود انتخاب کرد.


اتفاقی که با بازگشت رامین رضاییان به تمرینات پرسپولیس و حضور ثابت او در ترکیب تیم ملی باعث ایجاد حاشیه های فراوانی شد. خیلی ها رامین رضاییان را بازیکن مناسب تری برای این خط می دانستند و حضور ثابت او در ترکیب تیم ملی و تاثیر بر بازی را دلیلی بر این ادعای خود می شمردند و در سمت مقابل عده ای دیگر با برشمردن خصوصیات دفاعی ماهینی و تجربه این بازیکن و بی حاشیه بودنش، در کنار موفقیت های این تیم با حضور این بازیکن و دیسیپلین برانکو، مدافع جنوبی را سزاوار حضور در ترکیب می دانستند.

 


این مساله در نهایت باعث شد تا علیرغم موفقیت های پرسپولیس در دیدارهایش و همچنین کیفیت دفاعی این تیم، باز هم حاشیه اصلی به استفاده از ماهینی یا رضاییان در خط دفاعی و سمت راست مربوط باشد. با این حال برانکو ایوانکوویچ که در دیدارهای قبلی بنا بر تصمیم و برنامه ریزی اش از رضاییان سود نمی برد در دیدار برابر استقلال خوزستان و دقایق پایانی او را به میدان فراخواند و البته در اتفاقی قابل پیش بینی از او در یک پست جلوتر و به عنوان وینگر راست سود برد.


پستی که با توجه به خصوصیات هجومی رضاییان و آشنایی با آن در زمان حضورش در راه آهن نیز بارها به برانکو توصیه شده بود اما در فصل گذشته با توجه به کمبود نفرات در این تیم شرایط استفاده از آن امکان پذیر نبود. مسلما رضاییان در بازی های آینده نیز با چالش نیمکت نشینی با توجه به عملکرد ماهینی روبرو خواهد بود و استفاده از این بازیکن در پست وینگر راست نیز با توجه به عملکرد فرشاد احمدزاده دور از ذهن خواهد بود و باید دید برانکو چه تصمیمی برای این دو بازیکن خواهد گرفت.

ورزش سه 

110

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top