|
شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ السبت ١٥ رجب ١٤٤٢ Saturday, February 27, 2021
کد خبر: 740392
نظرات: 42
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۹
هاشمی‌رفسنجانی: دشمنان آیت‌الله خامنه‌ای به مراکز حساس نفوذ کرده‌اند
«بارها گفته‌ام که انتخاب آیت الله خامنه ای بهترین انتخاب خبرگان بود و دعا کنیم که این روند ادامه داشته باشد.»
هاشمی رفسنجانی هاشمی‌رفسنجانی: دشمنان آیت‌الله خامنه‌ای به مراکز حساس نفوذ کرده‌اند
به این مطلب امتیاز دهید
84.1% 15.9% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، هاشمی رفسنجانی صبح امروز در دیدار جمعی از اعضای هیأت مؤسس حزب جدیدالتأسیس مجمع ایثارگران، فداکاری، گذشت و ایثارگری را برآمده از فرهنگ اصیل اسلام و قرآن و در راستای آرمان‌های امام راحل و شهیدان دانست و گفت: جامعه‌ای که به این فرهنگ بها می‌دهد، مطمئناً آینده درخشانی خواهد داشت.

 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، رزمندگان 8 سال دفاع مقدس و خانواده‌های معزز شهدا را مصادیق روشن آیات و روایات اسلامی برای ایثارگران در دوره جدید دانست و گفت: باید از تفکرات فردی آنان در کارهای جمعی و برای ساختن اجتماع استفاده کرد.

 

هاشمی رفسنجانی، با بیان این جمله که «کم کم ایثارگران زمان جنگ و حتی زمان مبارزه و انقلاب، پا به سن گذاشتند و یا به شهادت رسیدند»، گفت: فرزندان این بزرگان که اکنون به سن بزرگسالی رسیده‌اند، سرمایه‌ای ارزشمند برای کشور هستند که اگر چه تشکیلات خاصی دارند، اما می‌توانند در مجمع ایثارگران هم بدرخشند.

 

وی اعتدال را محور اندیشه‌های سیاسی اسلام خواند و با بیان چند آیه قرآن، خطاب به اعضای هیأت مؤسس حزب مجمع ایثارگران، گفت: در اظهارنظرها و رفتار و گفتار، از اعتدال عدول نکنید که به قول مولا علی(ع)، افراط و تفریط، انحراف از جاده‌ی اسلام است.

 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، پیروی ایثارگران واقعی از ولایت را، دارای سوابق تاریخی از زمان پیامبر اسلام(ص)، امام علی(ع)، دیگر ائمه و بعدها در شرایط زمانی و مکانی مختلف، به خصوص در زمان امام راحل دانست و گفت: حقیقت این است که آنچه ایران را با تعدد قومیت‌ها، چون بند تسبیح به هم مرتبط می‌نماید، تفکر اسلامی و توسل به حبل‌الله است و نباید بگذاریم این اندیشه تضعیف شود.

 

هاشمی رفسنجانی، با یادآوری شرایط کشور در زمان رحلت امام و انتخاب آیت‌الله خامنه‌ای، گفت: بارها گفته‌ام که هنوز بهترین انتخاب خبرگان بود و دعا کنیم که این روند ادامه داشته باشد، چون برخی از دشمنان اندیشه‌های امام و شخص آیت‌الله خامنه‌ای، با دوست‌نمایی به خیلی از مراکز حساس نفوذ کرده‌اند که از بیان ایران ستیزی ابایی ندارند.

 

وی با تشریح اهداف رزمندگان و ایثارگران در 8 سال جنگ تحمیلی که حفظ تمامیت ارضی ایران یکی از مهمترین‌ها بود، گفت: امروز هم باید هدف اقدامات سیاسی ایثارگران، حفظ تمامیت ارضی ایران و حفاظت از ارزش‌های متعالی امام راحل(ره) باشد که این مهم با تکیه بر آرای مردمی امکان پذیر است.

 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با تحسین حضور معنادار مردم در مقاطع گوناگون انقلاب، به خصوص در زمان جنگ، گفت: ایثارگران فرزندان همین مردم هستند و در تشکیلات سیاسی و مذهبی باید به این نکته توجه نمایند که مردم اصل و اساس انقلابند.

 

هاشمی رفسنجانی، ورود به تشکیلات سیاسی را حق و حتی وظیفه ایثارگران دانست و گفت: اگر کسانی که ایثارگران واقعی هستند، وارد کارزار نشوند، کسانی این عنوان مقدس را غصب می‌کنند و به اسم ایثارگران، کار و اظهارنظرهایی می‌کنند که هیچ سنخیتی با اصل ایثارگران ندارد.

 

در آغاز دیدار، مهدی کیانی، فیض‌الله عرب سرخی، حجت‌الاسلام والمسلمین پروازی، جواد امام و غلامعلی رجایی، گزارشی از روند شکل‌گیری حزب ارائه کردند و به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص ضرورت تقویت فرهنگ ایثارگری در قالب تشکیلات سیاسی پرداختند.

 

ایسنا

233

مشاهده نظرات

ایت ا... وجدانا بی خیال!

پاسخ

۰

۰

بحث‌های ما بر می‌گردد به نوع تفکر وجهانبینی وراهبرد ما..قطعنا ابوذر با سلمان یک نوع طرز تفکر نداشتند.نمی شود هشتاد میلیون را یکنواخت ساخت.تا کشور وحدت کند.پس چه کنیم..جوابش اینست است هر شخص دیدگاه خود را بهترین دیدگاه می‌داند ولو در کوتاه مدت عین تکفیری ها.بنظر بنده حذف گروه ا. معادله کشور برای نظام مقدس حاصل خون یک میلیون جوان برای کشور سم مهلک است که البته سال‌های آینده متوجه آن می‌شویم ودشمنی بی موردکه نفعی برای میهن عزیز ندارد مهلک‌تر راه چاره جذب صد درصدی گروها وعقاید برای ایجاد سوپاپ اطمینان ببرای آینده دشواره وحذف دشمنی بی مورد با دیگر کشور ها..برای تقویت نظامی که با خون جوانان پاک این خطه شکل گرفت ..سیستم آزمون و خطا دیگر جواب نمی‌دهد ما فرصت زیادی نداریم حفظ جوانان ومملکت از نان شب واجب‌تر است چه رسد به دشمنی بخاطر حمایت از جاهای دیگر .که ته دل به ما می‌خندند زنده باد ایران ومملکت عزیز

پاسخ

۰

۰

...شما بهتره اول به حساب آقازاده‌های خودتون برسید ...

پاسخ

۰

۰

مارا به خیر شما امید نبوده و نیییییییست...

پاسخ

۲۰

۷

هر کس با هاشمی مخالف هست با انقلاب مخالفه

پاسخ

۱۶

۳۵

۳

۲

... چرا دست از سر این مردم بدبخت برنمیداری

پاسخ

۲۲

۱۲

الیکی میگی!

پاسخ

۱۷

۲

چرا نظر بنده ثبت نشد ...

پاسخ

۵

۱

حرفهات قشنگه ولی حیف که ...

پاسخ

۱۶

۲

توهم ...

پاسخ

۱۱

۲

با این تفاسیر حضرتعالی مرگ بر منافق

پاسخ

۱۱

۹

آدرس‌ها را بلدی بگو

پاسخ

۱۰

۲

چندین نفر از دشمنان قسم خورده و حسود بخیل ایشان آقازاده‌های فتنه گر ساندویج خور آنهم در مناطق فتنه وآشوب زده و فتنه سبز اموی ...
این افراد غلط کرده اند با جد آبادشان هفتاد جدشان پدر مادر وووووووووووووووومگر در خواب ببینند که در این مراکز نفوذکرده اند بقول معروف شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لف لف خورند گه دانه دانه
و مطلب مهمتر و آخر‌تر اینکه خداوند بزرگ خود سدی قرار می‌دهد بین این دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب همانگونه که خداوند سدی بین پیامبر ص و کفار قریش قرار داد
وَ جَعَلْنَا مِن بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدّاً وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدّاً فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ
وَ جَعَلْنَا مِن بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدّاً وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدّاً فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ
وَ جَعَلْنَا مِن بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدّاً وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدّاً فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ

پاسخ

۹

۳

پیش بینی حساسیه

پاسخ

۱

۰

فرزندان شما در چه حالن؟!

پاسخ

۱۳

۰

یه کم حرفاش مشکوکه....

پاسخ

۸

۱

سالی که نکوست از بهارش پیداست
اولیش بچه هات

پاسخ

۱۱

۰

کاملا درست میفرمایید...

پاسخ

۳

۶

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top