|
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ الأحد ١٤ ذو القعدة ١٤٤١ Sunday, July 5, 2020
کد خبر: 741653
نظرات: 7
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۰۷:۵۹
دلیل موضعگیری آقای گل مشخص شد؛
مادر و خواهر طارمی در تهران، خودش متهم به شب زنده داری!
مدتی است مادر و خواهر مهدی طارمی در تهران و در منزل او سکونت دارند و از بوشهر به پایتخت آمده اند و طارمی هم غیر از مواقع تمرین کنار آنهاست.
مهدی طارمی مادر و خواهر طارمی در تهران، خودش متهم به شب زنده داری!
به این مطلب امتیاز دهید
82.1% 17.9% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مهدی طارمی اخیرا از سوی برخی از پیشکسوتان متهم شده که دلیل افتش شب زنده داری و عدم استراحت کافی است. وی در پاسخ به این حرف ها گفت که مگر کسانی که مرا متهم می کنند در خانه من هستند که ببینند چه وقتی می خوابم؟

 

اینکه طارمی جواب دو پیشکسوت خود را اینگونه داده گویا به مذاق برخی خوش نیامده و شروع به انتقادات مجدد کرده اند که چرا بازیکن پرسپولیس جواب پیشکسوت دلسوزش را می دهد.

 

عبدالصمد ابراهیمی وکیل طارمی در این خصوص متنی را با عنوان "چرا طارمی در مقابل بحث شب زنده داری موضع گرفت؟" منتشر کرده که در ادامه می خوانید:

 

«انتقاد درباره شب زنده داری مهدی طارمی با واکنش و پاسخ او همراه شد. او که در هفته های اخیر مقابل هجمه ها و انتقادات سکوت کرده بود این بار اما در مقام پاسخگویی بر آمد.

 

دلیلش این بود که مدتی است مادر و خواهر مهدی طارمی در تهران و در منزل او سکونت دارند و از بوشهر به پایتخت آمده اند و طارمی هم غیر از مواقع تمرین کنار آنهاست.

 

او که می دید با انتقادات غیرمنصفانه ای مواجه شده و در شرایطی که همه وقتش را در منزل حضور دارد متهم به شب زنده داری است در مقام پاسخگویی برآمد.»

109

مشاهده نظرات

من عاشق مهدی طارمی هستم‌

پاسخ

۱۲

۵

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top