|
پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ الخميس ١٠ ربيع الثاني ١٤٤٢ Thursday, November 26, 2020
کد خبر: 742490
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۳
پدر دانش آموز اصفهانی :
همکارانم من را صدا زدند و گفتند«بیا کلیپ بچه‌ات را ببین»/ کلیپ را دیدم اعصابم به هم ریخت
مدرسه سازی بنیاد برکت در دره شهر همکارانم من را صدا زدند و گفتند«بیا کلیپ بچه‌ات را ببین»/ کلیپ را دیدم اعصابم به هم ریخت
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز، گفت و گو با پدر دانش آموز اصفهانی که کلیپش در فضای مجازی پخش شده بود را در زیر می خوانید:

 

پدر دانش آموز اصفهانی گفت: یک روز در محل کار بودم که همکارانم من را صدا زدند و گفتند«بیا کلیپ بچه‌ات را ببین»؛ واقعیت امر این بود که در آن لحظه بسیار ناراحت شدم و اعصابم بهم ریخت.

 

وی افزود: پسرم هیچ صحبتی راجع به این فیلم به ما نزده بوده و ما در جریان قرار نگرفته بودیم؛یک روز در محل کار بودم که همکارانم من را صدا زدند و گفتند«بیا کلیپ بچه‌ات را ببین»؛واقعیت امر این بود که در آن لحظه بسیار ناراحت شدم و اعصابم بهم ریخت.

 

پدر سجاد رضایی گفت: از مسؤولان مدرسه فرزندم پرسیدمچرا بدون هماهنگی و اجازه من از پسرم فیلم گرفته‌اید که آن‌ها در پاسخ گفتندچون پسر شما بسیار شیرین‌زبان و بااستعداد است.

 

 

 

هیچ شکایتی نکردیم

وی ادامه داد: امروزه همه کودکان و نوجوانان بااستعداد هستندو تنها پسر من بااستعداد نیست، من به مسؤولان مدرسه پسرم گفتم شما باید قبل از فیلم‌برداری از فرزندم با من هماهنگ می‌کردید و از من اجازه می‌گرفتید.

 

رضایی در پاسخ به سؤال مجری برنامه مبنی بر به وجود آمدن شایعه شکایت علیه مسؤلان مدرسه پسرش بیان داشت من و همسرم هیچ شکایتی از مدرسه نکردیم.

 

116

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top