|
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ الاثنين ١٤ ربيع الثاني ١٤٤٢ Monday, November 30, 2020
کد خبر: 742558
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۵
پایان مرگبار دوستی خسرو و شیما +عکس
مزاحمت های یک پسر برای دختر مورد علاقه اش با قتل به پایان رسید.
. پایان مرگبار دوستی خسرو و شیما +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث"جام نیـوز"، ساعت ۱۲:۴۵ دقیقه ۱۶ مهر ماه سال گذشته ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران در جریان مرگ پسر جوانی به نام هوشنگ در بیمارستان قرار گرفتند و کارآگاهان با حضور در بیمارستان پی بردند که مقتول در یک درگیری خونین هدف ضربات چاقو قرار گرفته است.

 

بدین ترتیب کارآگاهان به دستور بازپرس ویژه قتل برای دستگیری عامل این جنایت (Crime )وارد عمل شدند و برادر مقتول که از ناحیه دست مجروح شده بود افراد دیگر در این درگیری را لو داد و مشخص شد که مردی به نام خسرو دست به این قتل زده است.

 

 

در این مرحله خسرو بازداشت شد و ماموران پی بردند که وی چندی پیش با یکی از همکارانش به نام شیما طرح دوستی ریخته و زمانیکه برای دیدن دختر جوان پای در محل قرار گذاشته با چند پسر جوان درگیر شده و این جنایت خونین رقم خورده است.

 

در گام بعدی شیما هدف تحقیق قرار گرفت و گفت: مدتی بود که با خسرو دوست شده بودم اما خیلی زود تصمیم گرفتم دوستی مان را پایان دهم که از همان روز خسرو مرا تهدید می کرد تا اینکه روز حادثه با من تماس گرفت و دوباره با عصابنیت مرا تهدید کرد و خواست تا به دیدنش بروم.

 

وی افزود: از تهدیدهای خسرو خسته شده بودم به همین خاطر ماجرا را با نامزد خاله ام در میان گذاشتم و قرار شد هوشنگ به جای من در محل قرار حاضر شود و زمانیکه هوشنگ با خسرو روبرو می شود با هم درگیر شده و هوشنگ در این ماجرا به قتل رسید.

 

با اعترافات شیما و عامل جنایت به درگیری مرگبار بازسازی صحنه قتل صورت گرفت و بازپرس پرونده پس از صدور کیفرخواست پرونده را به اظهار نظر ارجاع داد اما با توجه به ایراداتی که در پرونده وجود داشت بار دیگر پرونده درگیری مرگبار مزاحم جوان به شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

 

بنا به این گزارش، نسرین مرادی دادیار شعبه ۵ بازپرسی دادسرای امورجنایی پس از بازجویی های دقیق از شیما و برادر قربانی دستور بازسازی مجدد صحنه جرم را صادر کرد و پرونده با رفع ابهامات برای صدور کیفرخواست به شعبه اظهار نظر ارجاع شده است.

دوستان

110

کلیدواژه ها:
شیما  |  خسرو  |  پایان  |  مرگبار  |  دوستی  |  عکس  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top