|
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ الأربعاء ١٢ صفر ١٤٤٢ Wednesday, September 30, 2020
کد خبر: 742766
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۰۷:۲۴
کارهای پنهانی خسرو، نازیلا را به انحراف می کشاند
نازیلا و خسرو، زمانی که به‌خاطر رمز گوشی تلفن همراه با یکدیگر دعوا کردند، درگیری‌شان آن‌قدر ادامه پیدا کرد که در نهایت این زوج برای جدایی راهی دادگاه خانواده شدند.
خیانت کارهای پنهانی خسرو، نازیلا را به انحراف می کشاند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث"جام نیـوز"، زن جوان در این باره به قاضی عموزادی گفت: شوهرم خیلی مرموز است. او کاری می‌کند که من به او شک کنم. هرچه می‌گویم برای گوشی‌ات رمز نگذار یا آن را به من هم بگو فایده‌ای ندارد. برای تمام برنامه‌‌های گوشی‌اش رمز گذاشته است. نه گالری‌اش را می‌توانم ببینم و نه پیام‌هایش را می‌توانم بخوانم.

 

جالب اینجاست که از صبح تا شب هم سرش تو گوشی‌اش است و مشخص است که دارد با کسی چت می‌کند. با این حال راضی نمی‌شود که رمز گوشی‌اش را بدانم. او با این‌کارش باعث می‌شود که من بیشتر شک کنم. اگر روابط پنهان ندارد چرا اجازه نمی‌دهد من گوشی‌اش را ببینم.

 

در این لحظه شوهر این زن نیز به قاضی گفت: آقای قاضی تا زمانی که این زن می‌خواهد از همه کارهای من سر در بیاورد من همه چیز را از او پنهان می‌کنم. اگر من اجازه بدهم که به راحتی گوشی ام را چک کند، این می‌شود کار هر روزش؛ می‌خواهد هر دقیقه گوشی‌ام را باز کند و همه چیز را بخواند. من هیچ رابطه پنهانی ندارم، ولی نازیلا هم باید این را یاد بگیرد که هرکس برای خودش حریم شخصی دارد و نباید هر دقیقه طرف مقابلت را چک کنی. تا زمانی که او به من شک دارد من هم اجازه نمی‌دهم گوشی‌ام را ببیند.

 

در پایان نیز قاضی سعی کرد این زوج را از جدایی منصرف کند و رسیدگی به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد.

 

بی‌اعتمادی را با هم حل کنید

دکتر حسن عشایری، روان‌شناس در این رابطه می‌گوید: زندگی مشترک در سایه بی‌اعتمادی، کم‌کم همه چیز را از بین می‌برد. شک و بی‌اعتمادی فرد را نابود می‌کند و هم طرف مقابل را آزار می‌دهد. اگر در زندگی مشترک اعتماد وجود نداشته باشد، کم کم آرامش در آن زندگی رنگ می‌بازد و جایش را به درگیری و سردی می‌دهد. زوج‌ها در سایه بی‌اعتمادی کم کم از هم دورتر می‌شوند و اگر جلوی این بی‌اعتمادی را نگیرند در نهایت زندگیشان به جدایی ختم می‌شود. گاهی اوقات پیش می‌آید که زن یا مرد به همدیگر شک کنند و به خودشان هم حق بدهند. در این حالت باید با توجه به موضوع و طرف مقابل راه حل مناسبی را پیدا کرد. در این حالت فرد باید از حقیقت ماجرا با خبر شود و در نهایت با روشن شدن ماجرا، موضوع را مطرح کند و از همسرش توضیح بخواهد. در این صورت آنها باید دو نفری این مشکل را حل کنند و اگر نشد با یک مشاور موضوع را مطرح کنند.

 

نباید به راحتی تصمیم بگیرند و با هم لجبازی کنند. از سوی دیگر نیز طرف مقابل هم باید با آرامش بیشتری نسبت به بی اعتمادی همسرش برخورد کند و با رفتارهای پرخاشگرایانه به این بی‌اعتمادی دامن نزند. این مشکلات با صحبت و گاهی اوقات نیز از طریق یک مشاور قابل حل است و نباید با لجبازی آن را ادامه دار کرد.

رادیو سهام

110

این اخبار را از دست ندهید:

ماجرای دختر 14 ساله ای که گفت چگونه مورد "تجاوز" قرار گرفت!

جایزه باورنکردنی و نجومی پیرمرد خوش شانس

مستخدم بیمارستان خانم های زیبای بیمار را در شب "تجاوز" می کرد + عکس

تیراندازی خونین در تشییع جنازه

۱۲۰ بی ام وی صفری که در تصادف له شدند را ببینید + عکس

خانم هایی که پیامکی مطلقه می‌شوند

عاقبت مرده ای که زنده شد و از گورستان به خانه‌اش بازگشت چه شد؟

اوضاع به علت تجاوز دسته جمعي پسران دانشجو به دختری در دانشگاه بحرانی شد!

کلیدواژه ها:
زن  |  منحرف  |  پنهانکاری  |  مرد  |  زندگی  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top