|
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٢ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, November 28, 2020
کد خبر: 742835
نظرات: 6
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۰۸:۲۰
رجبی؛
کسی جرأت ندارد ضعف رحمتی را ببیند / بختیار رحمانی و امید ابراهیمی شده اند مثل کریم شیره ای!
پیشکسوت استقلال گفت: «فقط دارند پول می گیرند و دل شان هم به حال استقلال نمی سوزد. در تولیدی ها و ویلاهایشان اوقات خود را می گذرانند و فقط می آیند تمرین استقلال را می بینند.»
رضا رجبی کسی جرأت ندارد ضعف رحمتی را ببیند / بختیار رحمانی و امید ابراهیمی شده اند مثل کریم شیره ای!
به این مطلب امتیاز دهید
97.5% 2.5% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، رضا رجبی در خصوص شکست استقلال تهران در بازی با تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: «استقلال بد بازی کرد و باخت. من نمی دانم چطور گفته شده تراکتور اوت دستی سیستمش است یا این که آقای عبداللهی گفته که گل اول شیرازه ما را از هم پاشید. بعضی ها در استقلال همینطور دور هم جمع شده اند تا اوقات فراغت شان را بگذرانند.»

 

وی افزود: «رحمتی در استقلال تصمیم گیرنده است و کسی جرات ندارد ضعف و عیب او را بگوید. او چهل متر اشتباه بیرون آمده اما می ترسند به او ایراد بگیرند. چند سال است که حتی می ترسند ضعف های او را بگویند.»

 

پیشکسوت آبی ها با انتقاد به برخی از استقلالی ها گفت: «این ها فقط می خواستند دور هم جمع شوند. فقط دارند پول می گیرند و دل شان هم به حال استقلال نمی سوزد. در تولیدی ها و ویلاهایشان اوقات خود را می گذرانند و فقط می آیند تمرین استقلال را می بینند.»

 

رجبی با انتقاد به بازیکنان استقلال گفت: «برخی از بازیکنان در استقلال در حد کریم شیره ای فوتبال بازی می کنند. این همه پول برای امثال حاج محمدی، آرش افشین و ... دادند اما کجا هستند؟ یکی مثل بختیار رحمانی و کاوه رضایی را هم آوردند که نمی توانند به درستی از آن ها استفاده کنند. من روز اول هم به منصوریان گفتم الان وقت آمدن نیست. حالا او به هر شکلی به استقلال آمد اما حالا تیم نه تاکتیک دارد و نه برنامه که دو تا بازیکن خوب مثل بختیار رحمانی و امید ابراهیمی در این تیم شده اند مثل کریم شیره ای که هیچ کاری در تیم بدون تاکتیک از دست شان بر نیاید.»

 

پیشکسوت استقلال برخی از انتقادات خود را هم متوجه افتخاری کرد و گفت: «او این کاره نیست که در استقلال مدیریت کند. او باید در همان فوتسال می ماند. انتخاب این گونه آدم ها در فوتبال، خیانت به فوتبال است و من از آقای سلطانی فر می خواهم در این باره حواس شان بیشتر باشد.»

 

وی در پایان تصریح کرد: «زمانی اگر انتقاد می کند راست می گوید. استقلالی ها از همه جا دارند پول می گیرند و وضعیت مالی شان بد نیست که مشکلات مالی آن ها را اذیت کند. اگر زمانی انتقاد نکند، که کسی از این تیم انتقاد نمی کند.»

هوادار

109

مشاهده نظرات

ایول اقا رضا

پاسخ

۲۳

۲

جالبه بختیارشیره ای امید شیره ای ووووو

پاسخ

۲۲

۴

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top