|
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ الأحد ٩ صفر ١٤٤٢ Sunday, September 27, 2020
کد خبر: 742861
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۰:۰۱
سامره؛
مشکل استقلال کسانی هستند که به خاطر شهرت مصاحبه می کنند
پیشکسوت استقلال گفت: «مشکل کنونی استقلال از چهار سال پیش و از زمان امیر قلعه نویی استارت خورد و به دوران پرویز مظلومی و حالا منصوریان کشیده شده است.»
علی سامره مشکل استقلال کسانی هستند که به خاطر شهرت مصاحبه می کنند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، شکست برابر تراکتورسازی یک بار دیگر اوضاع و احوال استقلال را نامساعد کرد تا اختلافات در این باشگاه به اوج خود برسد.

 

در شرایطی که نوک پیکان تمامی انتقادات به سمت کادر فنی و علیرضا منصوریان نشانه رفته است هستند پیشکسوتانی که اعتقاد دارند مشکلات باشگاه بیشتر از این که به خاطر مربیان و بازیکنان باشد برمی گردد به مسائل دیگری که کمتر مورد توجه قرار گرفته است از جمله علی سامره مهاجم محبوب و محجوب سال های گذشته که اعتقاد دارد استقلال فعلی تنها از داخل ضربه می خورد.

 

سامره در ابتدای صحبت هایش اظهار داشت: «در این که نتایج استقلال باب دل هواداران نبوده اصلا جای شکی نست و قطعا مشکلات فنی هم وجود دارد که کادر فنی باید پاسخگوی آن باشد چون برخلاف انتظارات می بینیم که در استقلال هیچ حس برتری جویی و جنگندگی وجود ندارد و تیم از لحاظ روحی و روانی شرایط خوبی ندارد اما سوای این مسائل من اعتقاد دارم قبل از کادر فنی و بازیکنان مشکل استقلال از جای دیگر نشات می گیرد که کسی به آن نپرداخته است.»

 

او ادامه داد: «مشکلی که از چهار سال پیش و از زمان امیر قلعه نویی استارت خورد و به دوران پرویز مظلومی و حالا منصوریان کشیده شده است. آیا این نفرات مربیان کوچکی بودند که استقلال با آنها موفق نشد؟ نه اتفاقا گزینه های خوبی هم بودند اما در این چهار سال برخی دوستان شهرت طلب زیر سایه نام های مربیان با تصمیمات اشتباه و صحبت های غیر حرفه ای خود تیم را به هم ریخته و عیان کار را از دست مربیان خارج کردند که الان هم هنوز این کار ادامه دارد و یکی نیست جلوی آنها را بگیرد.»

 

مهاجم سابق استقلال در ادامه تصریح کرد: «نمی دانم چرا این دوستان شهرت طلب اجازه نمی دهند تا تیم بر اساس روال طبیعی خود کار را پیش ببرد. با صحبت های بی مورد خود تنش و جنجال درست می کنند و با گفتن این که به منصوریان اولتیماتوم داده اند ماموریت خود را به خوبی انجام دادند! به نظرم قبل از این که تصمیمی برای کادر فنی اتخاذ شود باید مدیریت باشگاه فکری به حال این دوستان بکند که مدام با صحبت های غیر ضروری شان دنبال شهرت بیشتر خود و خراب کردن استقلال هستند.»

 

سامره در پایان گفت: «استقلال زیبا بازی نمی کند، نتیجه نمی گیرد و ... همه درست که خاطر مشکلات فنی است و همگی قابل حل شدن که این بحث هم برای یکی دو روز نیست و چند سال می شود استقلال این مشکلات را دارد اما انصافا تا الان کسی به این مساله توجه نکرده دوستانی ناآشنا با فرهنگ فوتبال در راس باشگاه با تصمیمات و صحبت های غیرضروری چه ضربه ای به پیکره استقلال وارد کردند. به نظرم وقت آن رسیده تا وزیر محترم ورزش به عنوان رئیس مجمع باشگاه به این مسائل ورود کنند تا استقلال بیشتر از این لطمه نخورد.»

ورزش سه

109

پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top