|
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ الأحد ٩ صفر ١٤٤٢ Sunday, September 27, 2020
کد خبر: 743129
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۰۷:۰۲
پسرجوان درآتش اختلاف خانوادگی سوخت؛
مگر برادر زن چه کرده بود که داماد این بلا را زنده زنده بر سرش آورد؟
متهم در آخرین دفاعیاتش گفت: «من قصد کشتن برادرزنم را نداشتم، این فقط یک اتفاق بود.»
خودسوزی221 مگر برادر زن چه کرده بود که داماد این بلا را زنده زنده بر سرش آورد؟
به این مطلب امتیاز دهید
40% 60% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث"جام نیـوز"، مرد جوان که متهم است درجریان اختلاف‌های خانوادگی، برادر همسرش را با بنزین به آتش کشیده است صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی زالی و با حضور مستشارش، دکتر اسلامی درحالی به اتهام قتل محاکمه شد که در آخرین دفاعیاتش گفت: «من قصد کشتن برادرزنم را نداشتم، این فقط یک اتفاق بود.»

 

 پرونده این جنایت ازپنجم اسفند سال ۹۱ وبه دنبال مرگ پسر جوان افغان که در اثر سوختگی با بنزین به بیمارستان ورامین منتقل شده وپس ازچند روزجان باخته بود، دردستوررسیدگی تیم جنایی قرارگرفت.


خانواده قربانی ماجرا درنخستین تحقیقات، دامادشان یدالله- ۳۵ ساله- را عامل جنایت معرفی کردند.آنها گفتند، داماد پس ازدرگیری ومشاجره شدید با پسرشان داود- ۲۷ ساله -اورا با بنزین به آتش کشیده است. به دنبال این اظهارات، یدالله تحت تعقیب پلیس قرار گرفت وقبل از فرار به یونان در مرز زابل شناسایی و دستگیر شد وی درنخستین بازجویی‌ها به قتل برادر زنش اعتراف کردوبه تهران انتقال یافت. عامل جنایت صبح دیروز از زندان به دادگاه منتقل و محاکمه شد. در ابتدای جلسه، اولیای دم خواستار قصاص دامادشان شدند. سپس متهم پای میز محاکمه ایستاد تا به سؤالات قضات پاسخ دهد. عامل جنایت گفت: «چند روز قبل از حادثه من و همسرم مشاجره داشتیم مدتی گذشته بود و برادر زنم که تازه از مسافرت آمده بود به تصوراینکه من وخواهرش کماکان باهم اختلاف داریم به خانه ما آمد و با دیدنم چند سیلی به من زد ورفت.به خاطراینکه همسروفرزندانم درخانه پدرزنم بودند روزبعد سواربرموتور برای آوردن آنها به خانه حرکت کردم.اما بین راه بنزین موتور تمام شد که خودم را به نزدیک‌ترین پمپ بنزین رساندم.پس ازپرکردن یک ظرف چهارلیتری در بین راه باخودم گفتم بهتر است همسرو فرزندانم را بردارم وباهم به طرف موتور برویم.اما همین که وارد منزل پدر زنم شدم، داود دوباره به من حمله ور شد که بنزین روی زمین وروی لباس‌هایش ریخت.»


وی گفت:« پس ازپایان دعوا، من سیگارم را روشن می کردم که اودوباره از پشت مرا گرفت که ناگهان شعله ور شد وسوخت.همان موقع اورا به بیمارستان منتقل کردیم حتی دراین حادثه خودم، همسرم ودیگر برادر زنم زخمی شدیم.اما متأسفانه داود بعد از یک هفته جان باخت.وقتی ازمرگش باخبرشدم ازترس فرارکردم.اما باورکنید بی گناهم ونقشی دراین ماجرا نداشتم.»


پس از پایان اظهارات متهم، قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند و بزودی رأی خود را صادر خواهند کرد.

ایران

110

کلیدواژه ها:
برادر زن  |  زنده زنده  |  زن  |  داماد  |  سوخت  |  زنده  |  دادگاه  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top