|
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ الأحد ٩ صفر ١٤٤٢ Sunday, September 27, 2020
کد خبر: 743131
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۰۷:۰۴
شلیک مرگبار درخانه مجردی؛
با پسر جوان" در خانه مجردیش چه کرده بودند که دوستش با دیدن این صحنه شوکه شده بود؟
پسر جوان که درخانه مجردی‌اش تنها زندگی می‌کرد با شلیک گلوله‌ای درآپارتمان طبقه نهم یکی ازبرج‌های شهرک قدس-غرب ...
 قتل1 با پسر جوان" در خانه مجردیش چه کرده بودند که دوستش با دیدن این صحنه شوکه شده بود؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

  ساعت 12:30 ظـــــــــــــهر جمعه 19 آذرمرد جوان مغازه داری که ازدوستان قربانی جنایت بود درحالی که نگران «مازیار» شده بود با کلید یدکی وارد آپارتمان طبقه نهم برج شد اما به محض ورود به یکی از اتاق‌ها با جسد خونین پسر جوان روبه‌رو شد.او که با دیدن این صحنه شوکه شده بود سراسیمه سرایدار و مدیربرج را ازماجرا باخبرکرد.

 

بدین ترتیب دقایقی بعد مأموران پلیس خود را به محل جنایت رساندند بعدهم موضوع به بازپرس ایلخانی-قاضی کشیک قتل- و تیم تحقیق اعلام شد. پس از حضورآنها در محل حادثه، تحقیقات جنایی برای رازگشایی ازقتل پسر جوان آغاز شد. درادامه مشخص شد ایمان،  به تنهایی در آپارتمانش زندگی می‌کرد.

 


این درحالی بود که در بازرسی از صحنه جنایت، یک چاشنی عمل نکرده گلوله اسلحه شاه کش کشف شد و در بررسی صورت گرفته توسط متخصص پزشکی قانونی علت مرگ، اصابت تیر اسلحه شاه کش به شقیقه پسر جوان اعلام شد. زمان دقیق قتل نیزبین ساعت 11 شب پنجشنبه 18 آذر تا 2 صبح جمعه 19 آذر اعلام شد. از سوی دیگروقتی در بازرسی از خانه اسلحه شاه کش کشف نشد فرضیه خودکشی رنگ باخت.

 


ازطرف دیگر پدر مقتول که به دنبال اطلاع ازکشته شدن پسرش فراخوانده شده بود به بازپرس ایلخانی گفت: پسرم از مدت‌ها قبل با من اختلاف داشت.به همین خاطرتنها درآپارتمانش زندگی می‌کرد.من هم هر چند روز یک بار به او سر می‌زدم. شب گذشته ساعت حدود 9 شب بود که برای مازیار دو پرس غذا آوردم و غذاها را به سرایدار دادم تا برای پسرم ببرد و امروزهم از قتل پسرم با خبر شدم.


در ادامه تحقیقات باتوجه به وجود وسایل پذیرایی داخل خانه مقتول، سالم بودن در ورودی، سرقت نشدن وسایل داخل خانه و سایر مدارک موجود در صحنه قتل، فرضیه جنایت از سوی فردی آشنا مطرح شد. این درحالی است که همسایه‌ها مدعی هستند افراد زیادی به خانه پسر جوان رفت و آمد داشته‌اند.


بدین ترتیب بازپرس جنایی تهران دستورتجسس‌های جنایی برای شناسایی عامل یا عاملان جنایت و افشای انگیزه قتل را صادر کرد وتیمی ازکارآگاهان شعبه دهم اداره آگاهی تهران مسئول تحقیق دراین باره شدند.

ایران

110

کلیدواژه ها:
خانه مجردی  |  شوکه  |  دوست  |  خانه  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top