|
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ السبت ٨ صفر ١٤٤٢ Saturday, September 26, 2020
کد خبر: 743152
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۰۷:۱۶
چادر وسیله دفاع شخصی است یا نماد بانوی مسلمان؟
اهانت به ارزش های زن در حضور وزیر ورزش و روحانیون
حرمت هر امامزاده‌ای را اول از همه متولی‌اش باید نگه دارد. حفظ حرمت ورزش هم با وزیر ورزش است و حفظ حرمت دین با روحانیون عزیز...
مسعود سلطانی فر اهانت به ارزش های زن در حضور وزیر ورزش و روحانیون
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، این که در حضور وزیر ورزش و جوانان و جمعی از روحانیون عزیز، چادر که نماد بانوی مسلمان ایرانی است به ابزار دفاع شخصی تنزل پیدا کند و مثل ریسمان و طناب به دست و بال و گردن مهاجم انداخته شود، یکی از عجایب ورزش ماست.

 

در حاشیه یک همایش ورزشی که با حضور وزیر ورزش و همچنین در حضور جمعی از روحانیون برگزار شد، در بخش نمایش دفاع شخصی، دختر نوجوانی که داشت صحنه دفاع مقابل مزاحمت های خیابانی اراذل را بازسازی می‌کرد، ناگهان چادر خود را برداشت و از آن به عنوان ابزار دفاع شخصی برای گرفتار کردن مهاجم بهره برد و نه روحانیونی که باید حرمت دین را نگه دارند و نه وزیری که باید حرمت نگه دار ورزش باشد، هیچ کدام تذکر ندادند که این چادر است، نماد بانوی مسلمان، نماد حجاب، نماد پوشش اسلامی و زنجیر و طناب و ریسمان نیست!

 

فیلمی از این همایش در فضای مجازی منتشر شده که واقعا موجب شرمندگی است. این که وزیر ورزش نشسته بود و روحانیون عزیز هم حاضر بودند و دختر نوجوانی از سر ندانستن و نه به منظور، از چادر خود برای تکمیل نمایش دفاع شخصی اش مقابل مزاحمت‌ها، به عنوان ریسمان استفاده کرد، واقعا جای دفاع ندارد.

 

نمی دانیم چرا روحانیون عزیز امر به معروف و نهی از منکر نکردند و به گردانندگان این نمایش تذکر ندادند و چرا وزیر ورزش تقاضا نکرد این نمایش قطع شود و به این نوجوان بگویند آن چه به سر کرده‌ای نماد حجاب است و قرار است پوشش تو باشد در قبال گناه، نه این که ابزار دفاع شخصی شود!

رادنیوز

109

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top