|
پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ الخميس ١٣ صفر ١٤٤٢ Thursday, October 1, 2020
کد خبر: 743170
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۰۸:۵۸
دردسر جدید ستاره افول کرده لیگ برتر؛
بچه محل های فوتبالیست مشهور با راه اندازی سفره خانه او را ورشکست کردند!
شرکای این ستاره جوان در کمتر از چند ماه رقمی حدود 200 میلیون تومان بدهی روی دست سفره‌خانه بازیکن لیگ برتر گذاشته و سپس با مبلغی حدود 100 میلیون تومان پول نقد از سودهای باقی‌مانده به خارج از ایران گریختند.
سفره خانه بچه محل های فوتبالیست مشهور با راه اندازی سفره خانه او را ورشکست کردند!
به این مطلب امتیاز دهید
33.3% 66.7% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در روزهایی که بازیکنان سرشناس برای رسیدن به سود بیشتر با پول‌های کلان از قراردادهای خود با باشگاه‌ها اقدام به راه‌اندازی کسب و کار جدید و ورود به بیزنس‌های مختلف می‌کنند، برخی از آنها با اتفاقات تلخ و ناخوشایندی مواجه می‌شوند که ورشکستگی بدی روی دست‌شان می‌گذارد و تبعات این ورشکستگی روی زندگی فوتبالی و اجتماعی‌شان تأثیرات منفی زیادی دارد.

 

این اتفاق حالا برای یکی از بازیکنان لیگ برتری شاغل در تیم بزرگ رخ داده است، ضرری هنگفت در این روزهای بحرانی مالی که فکر و ذهن بازیکن مالباخته را به هم ریخته و باعث شده تا کارایی این ستاره جوان به حد قابل توجهی از بین برود.

 

ماجرا از روزی آغاز شد که بازیکن مذکور با پیشنهاد شراکت دو رفیق و بچه‌محل برای راه‌اندازی سفره‌خانه سنتی در یکی از نقاط پررفت‌وآمد در غرب پایتخت در اطراف آبشار دریاچه چیتگر مواجه شد.

 

با توجه به تعطیلی تمرینات و بازی‌ها در تابستان بازیکن مذکور بدون مشغولیت ذهنی با دوستانش تمامی اقدامات جهت راه‌اندازی سفره‌خانه را انجام داد و کارها طبق روال در حال پیش رفتن بود تا اینکه با آغاز تمرینات پیش‌فصل و سپس بازی‌های لیگ برتر بازیکن جوان دیگر فرصت چندانی برای سرکشی به اوضاع و احوال سفره‌خانه نداشت و همه چیز را به بچه‌محل‌ها و شرکایش سپرد غافل از اینکه چه کلاه گشادی به سرش خواهد رفت!

 

شرکای این ستاره جوان در کمتر از چند ماه رقمی حدود 200 میلیون تومان بدهی روی دست سفره‌خانه بازیکن لیگ برتر گذاشته و سپس با مبلغی حدود 100 میلیون تومان پول نقد از سودهای باقی‌مانده به خارج از ایران گریختند تا دست این بازیکن به جایی بند نباشد و همه این ضرر و زیان‌ها روی دوش او بیفتد.

 

همین اتفاق روی عملکرد بازیکن در تیم سرشناس لیگ برتری تأثیر منفی گذاشت و هنوز هم ترکش‌های این کلاهبرداری و ورشکستگی در زندگی این ‌فرد دیده می‌شود غافل از اینکه شکایت و شکایت‌بازی‌ها هم به جایی نرسید تا تمام ضرر و زیان‌ها در چند ماه گذشته روی دوش او افتاده و در روزهایی که بحران بی‌پولی باشگاه‌ها را با مشکلات زیادی روبه‌رو کرده است، این بدهی و ضرر برای فوتبالیست مدنظر به دردسر بزرگی تبدیل شود.

خبر ورزشی

109

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top