|
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ الاثنين ١٠ صفر ١٤٤٢ Monday, September 28, 2020
کد خبر: 743190
نظرات: 10
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۰۹:۴۸
تبریز در مه؛
رقص با گرگ ها توسط مزدورانی در لباس هواداران تراکتور
جمعه اینها کارهایی کردند که قلم شرم دارد از بیان آنها! پرچم مقدس سرزمینمان را زیر پا گذاردند و شعارهای تفرقه افکنانه سر دادند و به صغیر و کبیر خودی و غیر خودی هم رحم نکردند!
پرچم آذربایجان در ورزشگاه آزادی رقص با گرگ ها توسط مزدورانی در لباس هواداران تراکتور
به این مطلب امتیاز دهید
93.3% 6.7% بازدید

سرویس ورزشی جام نیـوز؛

 

سید مهدی فاطمی - عکس های منتشر شده از بعضی به اصطلاح هواداران تراکتورسازی در بازی روز جمعه چیزی نبود که بتوان از کنارش بی تفاوت گذشت!

 

سکوت در برابر اين بی حرمتی ها که بارها و بارها از سوي عده اي معدود و منتسب به طرفداران تراكتورسازي تکرار شده و احتمالا تداوم خواهد داشت به نوعی چراغ سبزی است برای بی پروایی و افسار گسیختگی بیشتر یاغیان وطن فروش و فریب خوردگان بیگانه پرست!

 

گرچه اين رفتارها بارها و بارها از سوی هواداران اصیل و غیرتمند تراکتورسازی مورد نکوهش قرار گرفته است اما دشمنان ایران و آذربایجان دست بردار نبوده و نيستند و کماکان به تلاش خود برای تفرقه افکنی ادامه داده و از میدان مقدس ورزش را عرصه ابراز وجود خود كرده اند.

 

بايد از آنها پرسيد؛ در شرایطی که بدترین و سخیف ترین دشمنی ها از سوی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به کشور ما تحمیل می شود، به کار بردن واژه جعلی خلیج ع.ر.ب.ی آن هم در استادیوم آزادی تهران چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟!

 

جز اين است که اين بی حرمتی ها برنامه ریزی شده و هدایت شده از بیرون مرزهاست كه توسط برخی عوامل نفوذی و بعضی عناصر فریب خورده صورت می گیرد؟!

 

جمعه اینها کارهایی کردند که قلم شرم دارد از بیان آنها! پرچم مقدس سرزمینمان را زیر پا گذاردند و شعارهای تفرقه افکنانه سر دادند و به صغیر و کبیر خودی و غیرخودی هم رحم نکردند!

 

آنها که مزدورند و بابت هرج و مرج به استادیوم می روند هیچ، از ایشان انتظاری جز این نیست. روی سخنم با فریب خوردگانی ست که ناآگاهانه با دسته کوردلان وطن فروش همراه شده اند؛ شما را به خدا قسم خيانت نكنيد؛ به خون های هزاران هزار شهید آذربایجانی راه ایران خیانت نکنید!

 

ایران سرزمین همه اقوام ایرانی است، فراموش نکنید اين کهن دیار وارث خون ستار خان، باقر خان، میرزا کوچک خان، رییس علی دلواری، شیخ محمد خیابانی، شهید همت، شهیدان حميد و مهدي باکری، شهید بروجردي، شهيد بابایی، شهید دوران و صدها جوانمرد برخاسته از اين آب و خاک  بوده و خواهد بود.

 

گرگ ها را از جمع پرشور خود برانید تا موفقیت های بزرگ فوتبال تبریز جلوه ای دلنشین تر به خود گیرد.

109

مشاهده نظرات

درست گفتن که
[...]

پاسخ

۱

۴

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top