|
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ الخميس ٦ صفر ١٤٤٢ Thursday, September 24, 2020
کد خبر: 743192
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۰۹:۵۳
چینی ها 1 میلیون دلار به باشگاه می دهند 800 هزار دلار به انصاری؛
جزئیات پیشنهاد نجومی برای جذب ملی پوش پرسپولیس فاش شد
جدیدترین پیشنهاد باشگاه چینی به مدافع پرسپولیس، یک میلیون و 800 هزار دلار است. یک میلیون دلار برای رضایت نامه او و 800 هزار دلار نیز رقم قرارداد وی.
محمد انصاری جزئیات پیشنهاد نجومی برای جذب ملی پوش پرسپولیس فاش شد
به این مطلب امتیاز دهید
33.3% 66.7% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، از چند هفته قبل بحث حضور محمد انصاری در یک تیم چینی شنیده شد. مدافع ملی پوش پرسپولیس با پیشنهادی 650 هزار دلاری برای صدور رضایت نامه اش مواجه شد و البته رقمی 600 هزار دلاری که به خود او تعلق می گرفت.

 

باشگاه پرسپولیس اما با این پیشنهاد مخالفت کرد. به همین دلیل چینی ها از طریق نماینده خود در ایران پیشنهاد جدیدی به باشگاه پرسپولیس ارسال کردند. پیشنهادی که می تواند پرسپولیسی ها را برای صدور رضایت نامه انصاری وسوسه کند.

 

پیشنهاد جدید باشگاه چینی به انصاری که یک نسخه از آن در باشگاه پرسپولیس نیز موجود است، یک میلیون دلار برای رضایت نامه و 800 هزار دلار برای انصاری است. پیشنهادی که می شود حدود 4 میلیارد برای صدور یک رضایت نامه.

 

پرسپولیس فعلا با این پیشنهاد مخالفت کرده اما بعید نیست در نهایت تن به جدایی انصاری بدهد و با 4 میلیارد بخشی از بودجه های خود را تامین و البته بازیکن جدیدی به جای انصاری جذب کند.

 

ظرف یکی دو روز آینده تکلیف انصاری با پرسپولیس مشخص می شود. برانکو که مخالف جدایی مدافع مرکزی تیمش است اما این امکان وجود دارد که در نهایت رضایت او نیز جلب شود.

109

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top