|
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ الجمعة ٣٠ المحرّم ١٤٤٢ Friday, September 18, 2020
کد خبر: 743200
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۰:۰۵
نوری؛
استقلال اینقدر که از خودی ها می خورد از غریبه ها نمی خورد / نام بازیکنان را یک تریلی هم نمی کشد
پیشکسوت استقلال گفت: «استقلال یک دست نیست. نه تنها تیم داخل زمین استقلال یک دست نیست، بلکه باشگاه هم استقلال یک دستی نیست.»
محمد نوری پیشکسوت استقلال استقلال اینقدر که از خودی ها می خورد از غریبه ها نمی خورد / نام بازیکنان را یک تریلی هم نمی کشد
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، محمد نوری در خصوص شرایط کنونی استقلال اظهار داشت: «اگر استقلال این روزها خوب بازی نمی کند و خوب نتیجه نمی گیرد، تنها دلیل آن مشکلات فنی نیست. در این که استقلال در درون زمین هم مشکلاتی دارد شکی نیست. اما این ناهماهنگی و یک دست نبودن در باشگاه هم دیده می شود.»

 

نوری همچنین ادامه داد: «همه مدیران باشگاه موافق منصوریان نیستند و مشخص است که او مخالف هم زیاد دارد. شاید به ظاهر باشگاه همه خواسته های منصوریان را تمکین کرده باشد، اما این همه ماجرا نیست. منصوریان حمایت همه جانبه همه اعضای باشگاه را پشت سر خودش نمی بیند.»

 

مدافع سابق آبی ها افزود: «منصوریان در استقلال تمرکز ندارد. اما باید دید که تمرکز منصوریان چطوری و کجا به هم می ریزد؟ هیچ مربی نمی تواند همزمان هم به رقیبانش فکر کند و هم به خودی ها. به نظر من استقلال اینقدر که از خودی ها می خورد از غریبه ها نمی خورد.»

 

نوری در پایان گفت: «البته در بین بازیکنان استقلال هم چند بازیکن وجود دارند که یا در حد نام استقلال نیستند و یا به اندازه خودشان بازی نمی کنند. من کسی را متهم به کم کاری و کم فروشی نمی کنم. اما یقین دارم اگر بسیاری از این بازیکنان که نام شان را یک تریلی هم نمی کشد در حد 50 درصد خودشان بازی کنند، شرایط استقلال خیلی بهتر از این خواهد بود.»

هوادار

109

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top