|
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ الخميس ٦ صفر ١٤٤٢ Thursday, September 24, 2020
کد خبر: 743245
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۱:۵۱
مدرک تحصیلی دردسر ساز برای حسین فریدون
حرف‌ها و حدیث‌ها مبنی بر مدرک آقای حسین فریدون در جامعه زیاد است و ما برای پایان دادن به این مباحث تقاضای اعمال ماده 236 را از هیئت رئیسه مجلس داریم تا بر اساس این ماده دستگاه‌های مربوط پاسخ گوی این موضوع باشند.
فریدون مدرک تحصیلی دردسر ساز برای حسین فریدون
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر از درخواست 16 نماینده مبنی بر اعمال ماده 236 درباره مدرک تحصیلی حسین فریدون در مجلس خبر داد و اظهار کرد: در متن این نامه آمده است: حرف‌ها و حدیث‌ها مبنی بر مدرک آقای حسین فریدون در جامعه زیاد است و ما برای پایان دادن به این مباحث تقاضای اعمال ماده 236 را از هیئت رئیسه مجلس داریم تا بر اساس این ماده دستگاه‌های مربوط پاسخ گوی این موضوع باشند.


طبق ماده 236 هر گاه حداقل 100 نفر از نمایندگان و یا هر کدام از کمیسیون‌ها، رعایت نکردن شئونات و نقض یا استنکاف از اجرای قانون یا اجرای ناقص قانون توسط رئیس جمهور یا وزیر و یا مسئولان دستگاه‌های زیرمجموعه آنان را اعلام کنند، موضوع بلافاصله از طریق هیئت رئیسه برای رسیدگی به کمیسیون مربوط ارجاع می شود. کمیسیون حداکثر ظرف 10 روز موضوع را رسیدگی می کند و در صورت وارد بودن با اظهارنظر صریح، گزارش خود را از طریق هیئت ‌رئیسه به مجلس ارائه می‌دهد.

 

خراسان

202

202

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top