|
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ الأحد ٢ صفر ١٤٤٢ Sunday, September 20, 2020
کد خبر: 743397
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۲۰:۰۷
خوش اقبالی گَوزن در جدال با کروکودیل غول پیکر! + عکس
گوزن یالدار که همراه با گله در حال عبور از رودخانه مرگ بود مورد حمله یک کروکودیل قرار گرفت و چیزی تا مرگ فاصله نداشت اما در آخرین لحظات توانست از مهلکه فرار کند.
گوزن یالدار  خوش اقبالی گَوزن در جدال با کروکودیل غول پیکر! + عکس
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز، گوزن یالدار که همراه با گله در حال عبور از رودخانه مرگ بود مورد حمله یک کروکودیل قرار گرفت و چیزی تا مرگ فاصله نداشت اما در آخرین لحظات توانست از مهلکه فرار کند.

رودخانه "مارا" در کنیا که گذرگاه مهاجرت گورخرها و ویلدبیس ها ( گوزن های یالدار) برای رسیدن به مراتع و چراگاه جدید است به دلیل وجود کروکودیل های غول پیکر به رودخانه مرگ شهرت دارد.
 
گورخرها و گوزن های یالدار که در پارک وحش ماسایی مارا در کنیا زندگی می کنند چاره‌ای جز عبور از میان کروکودیل ها ندارند. در فصل مهاجرت این جانوران کروکودیل ها انتظار آنها را می کشند و گورخرها و گوزن های یالدار برای فرار از مرگ به طور گروهی وارد رودخانه شده و با حداکثر سرعت و به سمت خشکی شنا می‌کنند.
 
"جوزف کورتیس" عکاس حیات وحش که برای ثبت لحظات مرگ و زندگی در نزدیکی این رودخانه کمین کرده بود توانست نبرد یک گوزن یالدار با کروکودیل برای زنده ماندن را ثبت کند. سوژه او گوزن یالداری بود که مورد حمله یک کروکودیل قرار گرفته بود اما موفق شد در آخرین لحظات از مهلکه فرار کند و تنها یک زخم جزئی بردارد./فرادید
کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top