|
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ الأربعاء ٥ صفر ١٤٤٢ Wednesday, September 23, 2020
کد خبر: 743457
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۰۷:۳۹
دوستی تلگرامی یک دختر با مردی جوان تا جایی پیش رفت که ..
آن دو مرد مسافر نیز به فریادهایم توجهی نکردند و با چاقو تهدیدم کردند.
تلگرام دوستی تلگرامی یک دختر با مردی جوان تا جایی پیش رفت که ..
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث"جام نیـوز"، هفته گذشته دختر جوانی با حضور در پلیس  آگاهی غرب استان تهران، ازسه جوان به اتهام آدم‌ربایی و آزار و اذیت شکایت کرد.

 

شاکی به افسر تحقیق گفت: شامگاه دیروز در حال بازگشت به خانه‌ام بودم که مردی جوان که پیش از این با او دوست بودم، مرا سوار خودرویش کرد. در میانه راه او دو نفر را هم به عنوان مسافر سوار کرد وگمان نمی‌کردم آنها با وی همدست باشند. مرد راننده در میانه راه تغییر مسیر داد. زمانی که به وی اعتراض کردم او بدون توجه ادامه مسیر داد.

 

وی افزود: آن دو مرد مسافر نیز به فریادهایم توجهی نکردند و با چاقو تهدیدم کردند. راننده پس از طی مسافتی مقابل یک باغ متروکه اطراف شهریار توقف کرد و آنها مرا به زور از خودرو پیاده کردند. چند بار خواستم از دستشان فرار کنم که نشد. متهمان مرا به داخل باغ متروکه بردند و به زور مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد در حالی که حالم بد بود، مرا نزدیک خانه‌ام رها کرده و متواری شدند.

 

شاکی ادامه داد: آن شب که به خانه بازگشتم، از این ماجرا چیزی به خانواده‌ام نگفتم. مرد آزارگر که با او پیش از این دوست بودم، مرا تهدید کرد که نباید از او شکایت کنم، در غیر این صورت بلایی سرم می‌آورد. اما من تصمیم به شکایت از او و دو همدستش گرفتم.

 

همزمان با تشکیل پرونده قضایی تحقیقات برای بررسی صحت این ماجرا آغاز شد. در حالی که ماموران در جست‌وجوی آدم‌رباهای آزارگر بودند، با گزارش پزشکی قانونی، معلوم شد شاکی پرونده مورد آزار و اذیت قرار نگرفته است. همین سرنخ کافی بود که ماموران اطمینان دهند شاکی دروغ گفته و آدم‌ربایی و آزار و اذیتی در کار نبوده است.

 

این بار شاکی به پلیس آگاهی احضار و پس از تحقیقات زمانی که متوجه شد دروغش فاش شده، بناچارسکوت خود را شکست و به افسرتحقیق گفت: چند ماه پیش با مردی جوان در تلگرام آشنا شدم و ارتباطمان شکل گرفت. چند بار با هم ملاقات کردیم تا این‌که او به بهانه ازدواج فریبم داده و اغفالم کرد. هربارکه می‌گفتم به خواستگاری‌ام بیا تا با هم ازدواج کنیم، بهانه می‌آورد تا این‌که مرا ترک کرد. نمی‌دانستم در این شرایط چه‌کار کنم و از طرفی هم نمی‌توانستم ماجرای آبروی برباد رفته‌ام را به خانواده‌ام بگویم. سرانجام فکری به ذهنم رسید و با شکایت دروغین وانمود کردم او و دوستانش مرا ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند تا از او انتقام بگیرم.

 

سرهنگ منصور خدادادی، رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران در این‌باره گفت: باتوجه به گفته‌ها و اعتراف‌‌های دختر جوان، مرد مورد علاقه او به اتهام فریب و اغفال تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

 

وی با هشدار به دختران جوان، از آنها خواست هنگام آشنایی با افراد غریبه در فضا‌های مجازی ـ که افراد عموما از هویت‌های دروغین در آن استفاده می‌کنند ـ دقت لازم را داشته باشند و براحتی فریب گفته‌های دروغین این افراد را نخورند تا در دام نیفتند و خود را به دردسر نیندازند.

رادیو سهام

110

این اخبار را از دست ندهید

  خواهر "شوهر دار" دختر مورد علاقه ام از من تقاضای رابطه داشت+ عکس

نقشه باورنکردنی خیانت زن متاهل به همسرش در کرج 

دزد حرفه ای طلا فروشی را شناسایی کنید + عکس

وقتی پسر جوان فهمید پدرش به هر دو خواهرش تجاوز می کند با پدرش کار بسیار کثیف تری کرد

شوهرم برای رسیدن به هوسبازی خود و همسر دوستش مرا همسر رفیقش عوض کرد!

پسر همسایه فکرش را نمی کرد که مرا باردار کرده است!

زنی که در خیابان های تهران موتورسواری می‌کند ! +عکس

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top