|
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ الثلاثاء ٤ صفر ١٤٤٢ Tuesday, September 22, 2020
کد خبر: 743488
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۰:۰۰
نظر نوباوه درباره حضور جلیلی در انتخابات 96
بیژن نوباوه وطن نماینده دوره نهم مجلس در خصوص تمرکز بیشتر جریان اصولگرایی بر روی انتخابات شورای اسلامی شهر، گفت: شورای شهر فقط مربوط به تهران است اما انتخابات ریاست جمهوری مربوط به کل ایران می باشد.
نوباوه نظر نوباوه درباره حضور جلیلی در انتخابات 96
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، بیژن نوباوه وطن نماینده دوره نهم مجلس در خصوص تمرکز بیشتر جریان اصولگرایی بر روی انتخابات شورای اسلامی شهر، گفت: شورای شهر فقط مربوط به تهران است اما انتخابات ریاست جمهوری مربوط به کل ایران می باشد. اساسا طرح این موضوع بنظر من از لحاظ عقلی و منطقی ناصحیح است؛ شورای شهر هم برای خودش ساختاری دارد، انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهمتر از شورای شهر است. من فکر می‌کنم هرگروه و تیم انتخاباتی چه شورای شهر و چه ریاست جمهوری در جای خودشان هستند و کار خود را پیگیری می کنند.


وی پاسخ به این سوال که برخی بر این باور هستند که اصولگرایان شانسی برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 ندارند، گفت: باورها ممکن است زیاد باشد و دیگران هم ممکن است باور عکس داشته باشند؛ این طبیعی است ولی بنظر من یک مقداری برای گفتن چنین سخنی زود است، این موضوع در یکی دو ماه آینده شفاف تر خواهد شد.

 

این نماینده سابق مجلس در خصوص احتمال رسیدن اصولگرایان به نامزد واحد در انتخابات ریاست جمهوری سال 96، گفت: به نظر من اصولگرایان باید به یک نامزد واحد دست پیدا کنند. این دستیابی می تواند در دوره دوم انتخابات باشد که در این زمان شانس پیروزی اصولگرایان بالاتر می رود. در خصوص دور اول باید بگویم اگر نیاز به وحدت باشد، حتما به یک نامزد دست پیدا خواهند کرد اگر نیاز نباشد خیر. خود این حرکت هم یک سیستم می باشد.

 

نوباوه در خصوص احتمال حضور سعید جلیلی و ایفای نقش او بجای احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری 96، گفت: پرداختن به این حرف هم می تواند اتهام باشد. هیچکس نمی‌تواند جای کسی را بگیرد؛ هرکس نقطه نظر خاصی برای خود دارد. آقای جلیلی هم در دوره قبل رای بسیار خوبی داشت با اینکه کاری و تبلیغات زیادی هم نکرده بود، اگر ایشان هم بخواهد بیاید قطعا جایگاه خودش را خواهد داشت. بعضی از آرای ما آرای سنتی است که درکشور موجود می باشد. ایشان دفعه قبل 4-5 میلیون رای داشتند و فکر نمی‌کنم الان کمتر از این عدد، رای داشته باشند.

 

آریا

202

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top