|
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ الخميس ٥ شوّال ١٤٤١ Thursday, May 28, 2020
کد خبر: 753172
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۰
خرج اعتبار رسانه پای یک مستند؛
بازیگر فیلم های غیراخلاقی آرزوی مادر برای کشیش شدن را به باد داد
موضوع فیلم اگرچه حتی در جامعه غرب هم بحث برانگیز است اما کارگردانها گفته اند هدفشان تمرکز و شناخت توانایی فوق العاده این بازیگر است!
مستند بازیگر فیلم های غیراخلاقی آرزوی مادر برای کشیش شدن را به باد داد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، سایت شبکه یورونیوز آگهی تبلیغاتی یک مستند درباره بازیگر ایتالیایی فیلم های پورنوگرافی را آغاز کرد.

 

بنابرادعاهای کارگردانها، در ساخت این مستند به موضوعات حاشیه ای نپرداخته اند و فیلم را بطور کامل به این بازیگر اختصاص داده اند.

 

موضوع فیلم اگرچه حتی در جامعه غرب هم بحث برانگیز است اما کارگردانها گفته اند هدفشان تمرکز و شناخت توانایی فوق العاده این بازیگر است!

 

در فیلم می بینیم که مادر این پورناستار آرزو داشته پسرش کشیش شود و تصور نمی کرد حرفه ای در صنعت سینمای پورنوگرافی در مسیر او قرار بگیرد. در جریان تولید فیلم در بوداپست نه تنها لایه هایی از زندگی بلکه اعتیاد، وسواس، شیفتگی و همچنین تردیدهای او آشکار می شود.

 

در گزارش تبلیغی شبکه یورونیوز برای این فیلم آمده است: این فیلم شاید یکی از قابل توجه ترین مستندهایی است که در ماه های اخیر منتشر شده است، فیلمی که پایان یک دوران و فرجام یک پورن استار ایتالیایی را به تصویر می کشد.

 

گفتنی است زیرمجموعه های تصویری و مکتوب یورونیوز با تنگناهای مالی عدیده ای مواجه اند که این مساله باعث شد شبکه تلویزیونی آن تعطیل شود.

 

روی آوردن تارنمای این شبکه به موضوعاتی از این دست برای حل مشکلات مالی در واقع چوب حراج زدن به آبروی حرفه ای یک رسانه است.

 

115

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top