|
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ الخميس ٥ شوّال ١٤٤١ Thursday, May 28, 2020
کد خبر: 753240
نظرات: 27
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۶
اینتل نیوز؛
افزایش ازدواج سیاه (زنا)، نسل ایران را به خطر انداخت
افزایش هزینه های ازدواج در ایران موجب شده است تا آمار ازدواج در ایران کاهش یابد و همچنین آمار تولید نسل درایران به شدت کاهش یابد.
ازدواج افزایش ازدواج سیاه (زنا)، نسل ایران را به خطر انداخت
به این مطلب امتیاز دهید
66.7% 33.3% بازدید

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، وب سایت انگلیسی اینتل نیوز در گزارشی نوشت: افزایش هزینه های ازدواج در ایران موجب شده است تا آمار ازدواج و همچنین آمار تولید نسل در این کشور کاهش یابد.

 

این وب سایت افزود: آمارهای اخیر حاکی از این است که در 4 ماه نخست سال 2016، تعداد 234980 ازدواج در ایران انجام شده است که این رقم در تاریخ مشابه سال قبل 240329 بوده است.

 

گفتنی است آمار ازدواج سفید در ایران افزایش یافته است که این می تواند به رشد شاخص جمعیت ایران ضربه بزرگی بزند. گزارش های رسمی حاکی از این هستند که 11.5 میلیون از مردان و زنان سن ازدواج را رد کرده اند و همچنان مجرد می باشند.

 

501

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

اشتغال و درآمد یک بحث فوق العاده مهم و ضروری برای جامعه بویژه جوانان می‌باشد و آثار آن در سایر پدیده‌های اجتماعی نمایان می‌شود.اما در خصوص پدیده ازدواج سفید نظر شخصی بنده اینه که متاسفانه این یک رفتار و عادت و ناهنجاری هستش که چه دارا و چه ندار به سمت اون متمایل شده اند .زیر بنای توسعه در هر موضوعی قطعا فرهنگ می‌باشد .بایستی همه ما یک رجعتی به خودمان،فرهنگمان و تاریخمان داشته باشیم و بدانیم که بایستی خودمان ایجاد کننده و سازنده باشیم و منتظر ایجاد تغییر از بیرون ماندن زیاد کمک نخواهد کرد.بایست با خودمان در خلوت به کارهایمان بیاندیشیم و نگاه و سبک زندگیمان را تغییر و اصلاح کنیم .این تک تک ما هستیم که جامعه را تشکیل می‌دهیم و می‌سازیم و سهم خودمان را فراموش نکنیم و همیشه دنبال مقصر بیرونی نباشیم.
ان شا ا... با کارهای حتی به ظاهر خیلی کوچک بهمدیگر و جامعه ایرانی خود کمک کنیم و طوری رفتار کنیم و باشیم که فرزندانمان و تاریخ به ما افتخار کند. به امید سرافرازی ایران و ایرانیان

پاسخ

۰

۰

خود کرده را تدبیر نیست

پاسخ

۲۷

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top