|
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ السبت ٩ جمادى الثانية ١٤٤٢ Saturday, January 23, 2021
کد خبر: 757718
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۱:۱۲
در عملیات کربلای 5؛
پیامی که «حاج قاسم» برای مردم کرمان مخابره کرد
امروز همه جوانان بپاخیزند تا سپاه بزرگ دیگری به حرکت در آید تا انتقلام خون کودکان معصوم و زنان زیر آوار مانده شهرهایمان را بگیریم.
سردار سلیمانی پیامی که «حاج قاسم» برای مردم کرمان مخابره کرد
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس مقاومت جام نیوز، در دی ماه سال 1365 با پیروزی های عظیم لشکریان اسلام در عملیات کربلای 5 پیامی از سوی فرمانده لشکر41 ثارالله خطاب به مردم همیشه در صحنه استان کرمان صادر شد:

 

متن پیام:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

امت مسلمان و شهید پرور استان کرمان سلام علیکم، بما صبرتم، فرزندان سلحشور و دریادل وشیران تکاور شما حماسه ترین عملیات تاریخی خود را در زمان خاصی که از نظر مکانی و جغرافیائی، ویژه ترین زمان نظامی است شروع کردند و به دشمن زبون و بزدل تاختند، فرزندان قهرمان شما ملائک را با حماسه های بی نظیر شان شرمنده کردند.

 

سرزمین خوزستان اینک اشک شوق می ریزد. از حضور گام های پاکی که برتربتی قدم می زنند و می رزمند. عبور از بوبیان و دریاچه ماهی با آن همه موافع متعدد مطلبی نیست که حقیر بخواهم با قلم بیانش کنم، بلکه باید شاهد بود وآن شاهد بیدار دل وآگاه این نبرد فرزندان قهرمان شما، فریاد «تبارک الله احسن الخالقین» را در عرض و سما طنین انداز کردند.

 

اکنون که این پیام را برای شما می نویسم عزیزان دریا دل شما سرگرم نبرد با دشمن شکست خورده و زبون هستند ما می بینیم گودال های آتشی را که در زیر پای پایمردان اسلام چون زغال سرد است.

 

نبرد به شدت ادامه دارد و ما با دشمن همچون شیر پنجه در پنجه ایم و مصممیم بحول و قوه الهی تا نابودی خصم زبون، جهاد و دفاع مان را ادامه دهیم.

 

باید امروز همه جوانان بپاخیزند تا سپاه بزرگ دیگری به حرکت در آید تا انشاء الله در این نبرد به عمر ننگین دشمن پایان بخشیده و انتقلام خون کودکان معصوم و زنان زیر آوار مانده شهرهایمان را که در اثر حملات ناجوانمردانه دشمن بعثی به شهادت رسیده اند بگیریم.

 

به امید پیروزی کامل لشکریان پر توان اسلام

خادم الحسین (ع: قاسم سلیمانی

 

 

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top