|
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ الأربعاء ١٦ ربيع الثاني ١٤٤٢ Wednesday, December 2, 2020
کد خبر: 758317
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۵
نقوی‌حسینی:
گزینه نهایی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» از جنس مردم خواهد بود
نماینده مردم ورامین در مجلس با ابراز امیدواری نسبت به فعالیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت که این جبهه خواهان روی کارآمدن رئیس‌جمهوری از جنس مردم است.
نقوی حسینی گزینه نهایی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» از جنس مردم خواهد بود
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، نماینده مردم ورامین در مجلس با ابراز امیدواری نسبت به فعالیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت که این جبهه خواهان روی کارآمدن رئیس‌جمهوری از جنس مردم است.

سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، با ابراز امیدواری نسبت به فعالیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت که این جبهه خواهان روی کارآمدن رئیس‌جمهوری از جنس مردم است و فلسفه تشکیل این جبهه برای محقق کردن اراده مردم بوده است.

وی با بیان اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی یک جریان فراجناحی و فرا اصول‌گرایی است، تاکید کرد: در بین حامیان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، افراد مختلف از جریان‌های سیاسی گوناگون حضور دارند، چرا که این جبهه پیش از آنکه سیاسی باشد، مردمی است و هر جریان و گروه سیاسی که در چارچوب قانون اساسی فعالیت می‌‌کند را نیز شامل شود و لذا باید گفت که جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ترکیبی از تمام گروه‌ها و جریان‌های مردمی است.

نقوی‌حسینی در ادامه گفت: یکی از مهمترین اهداف و برنامه‌های جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، دفاع از حقوق مردم در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی و... است؛ متاسفانه حقوق اقتصادی مردم نادیده گرفته شده و برخی که به اسم اعتدال سر کار آمده‌اند هیچ برنامه‌ای برای معیشت و اقتصاد کشور نداشته‌اند و درباره مشکلات عدیده‌ای مردم تنها شعار داده‌اند و هیچ نشانه‌ای از عمل به وعده‌های انتخاباتی آنها دیده نشده است.

نماینده مردم ورامین در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم تمام کسانی که خود را دلسوز مردم می‌دانند با هر گرایش سیاسی که دارند به حامیان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بپیوندند تا این جبهه فراگیر بتواند اراده و خواست مردم را در انتخابات 96 محقق کند.

 

تسنیم

202

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top