|
جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ الجمعة ١٣ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Friday, October 30, 2020
کد خبر: 758322
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۱:۰۱
درخواست نمایندگان از کمیسیون تلفیق برای افزایش بودجه هسته‌ای
رئیس کمیته هسته‌ای مجلس گفت: نمایندگان کمیسیون امنیت ملی طرحی را پیرامون افزایش بودجه هسته‌ای در مباحث اکتشافات و تولید کیک زرد به کمیسیون تلفیق ارائه دادند.
ذوالنوری درخواست نمایندگان از کمیسیون تلفیق برای افزایش بودجه هسته‌ای
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، رئیس کمیته هسته‌ای مجلس گفت: نمایندگان کمیسیون امنیت ملی طرحی را پیرامون افزایش بودجه هسته‌ای در مباحث اکتشافات و تولید کیک زرد به کمیسیون تلفیق ارائه دادند.

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور رئیس کمیته هسته‌ای مجلس درباره بودجه هسته‌ای کشورمان در لایحه بودجه سال 96 اظهار کرد: نمایندگان عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس درخواست کرده‌اند که بودجه بخش اکتشافات و تولید کیک زرد در لایحه بودجه سال 96 نسبت به آنچه در بودجه قید شده است افزایش پیدا کند.

وی افزود: ما درخواست کرده‌ایم که بودجه بخش اکتشافات و تولید کیک زرد در سال 96 نسبت به گذشته 10 برابر افزایش پیدا کند زیرا بر این باوریم که بخش هسته‌ای ما به خصوص در این مباحث نیازمند اختصاص بودجه لازم است تا بتواند اقداماتی را که ضروری و مهم است انجام دهد.

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه لایحه بودجه 96 در کمیسیون تلفیق مجلس در حال بررسی است امیدوارهستیم که این درخواست ما در کمیسیون تلفیق رای آورده و درصحن علنی مجلس نیز از سوی نمایندگان مورد تصویب قرار گیرد.

وی تاکید کرد: صنعت هسته‌ای کشورمان یکی از صنایع مهم است که در پیشرفت و پیشبرد اهداف کشورمان در این زمینه تاثیر بسزایی دارد از این رو باید بودجه مناسبی برای این صنعت درنظر گرفته شود.

ذوالنور تصریح کرد: بودجه درنظرگرفته شده از سوی دولت برای بخش هسته‌ای طبق معیارهای مدنظر نمایندگان به خصوص در کمیسیون امنیت ملی نبود از این رو ما درخواست کردیم که بودجه این بخش بخصوص در بخش اکتشافات و تولید کیک زرد افزایش پیدا کند.

 

فارس

202

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top