|
شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ السبت ١٥ رجب ١٤٤٢ Saturday, February 27, 2021
کد خبر: 758407
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۸
کدام مربی ایرانی پیشنهاد تیم‌ملی افغانستان را رد کرد؟
سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران با اشاره به پیوستن «فیصل شایسته» به این تیم گفت: افغانستان فوتبالیست‌های بااستعدادی دارد.
مجید جلالی کدام مربی ایرانی پیشنهاد تیم‌ملی افغانستان را رد کرد؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، «مجید جلالی» سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران در خصوص پیوستن «فیصل شایسته»  به این تیم و فوتبال افغانستان گفت: افغانستان فوتبالیست‌های با استعدادی دارد.

 

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: یکی از اهدافمان برای جذب شایسته این بود که بتوانیم زمینه حضور سایر بازیکنان افغانستان را به لیگ ایران فراهم کنیم. امیدوارم فیصل بتواند زود با تیم هماهنگ شود.
 

جلالی پس از این که شایسته در نخستین جلسه تمرینی پیکان شرکت کرد، گفت: بچه‌های تیم پیکان پذیرش خیلی خوبی دارند و خیلی زود می‌توانند باهم هماهنگ و صمیمی باشند. امیدوارم که فیصل اینجا طوری کار کند که بتواند زمینه حضور سایر بازیکنان افغانستانی در لیگ ایران را فراهم کند.

 

شایسته فضا را برای سایر بازیکنان افغانستانی باز می‌کند
 

سرمربی تیم فوتبال پیکان تاکید کرد: در کنار مسائل فنی و کلاس فوتبالی شایسته هدف وی و پیکان برای جذب کاپیتان تیم ملی فوتبال افغانستان باز کردن فضا برای سایر فوتبالیست‌های افغانستانی در لیگ ایران بوده است.


وی در این زمینه گفت: من بازی‌های فیصل را دیده‌ام، اما آنچه که من را بیشتر از هر چیز دیگر برای جذب فیصل به پیکان راغب کرد، باز کردن فضا برای سایر فوتبالیست‌های افغانستان در لیگ ایران است.
 

جلالی گفت: هدف ما این است که فضا را باز و فراهم کنیم تا فوتبالیست‌‌های کشور همسایه و برادرمان افغانستان که مشترکات بسیاری نیز با هم داریم، در لیگ ایران حضور پیدا کنند و به 2  طرف کمک شود.
 

وی در خصوص مسائل فنی شایسته نیز گفت: البته من از لحاظ فنی هم فیصل را پسندیده‌ام و فکر می‌کنم وی می‌تواند به تیم ما کمک کند.
 

جلالی با ابراز امیدواری در خصوص این که فیصل بتواند به زودی خودش را در پیکان پیدا کند، گفت: من امیدوارم اما نمی‌توانم در این خصوص قاطعانه صحبت کنم، همه چیز به هر حال بستگی به خودش دارد.


وی اضافه کرد: هماهنگ شدن با یک تیم خیلی زمان می‌برد، ولی من امیدوارم این هماهنگ شدن خیلی طولانی نباشد و شایسته بتواند خیلی زود خودش را در پیکان پیدا کند.

 

نقش هواداران افغانستانی تیم فوتبال پیکان
 

سرمربی تیم فوتبال پیکان نقش هواداران افغانستانی در ایران را نیز در حضور بیشتر فوتبالیست‌های افغانستان در لیگ و تیم‌های ایرانی را مهم دانست و تاکید کرد: هواداران افغانستان و مهاجران مقیم در ایران می‌توانند نقش مهمی در حضور سایر بازیکنان این کشور در لیگ ایران داشته باشند.
 

وی با اشاره به حضور هواداران افغانستانی در ورزشگاه‌های ایران گفت: به نظرم هواداران افغانستان در ایران می‌توانند تیم‌های بسیاری را تشویق کنند تا بازیکنان افغانستانی را به خدمت بگیرند. از این که به هر حال پیکان در گام نخست از این نکته مهم بهره می‌برد خرسندیم.
 

جلالی در ادامه با اشاره به ظرفیت بالای فوتبال افغانستان و پیشرفت‌های اخیر این کشور گفت: به نظرم زمینه‌های جنگ باعث عدم شکوفایی این استعدادها شده است.

 

پیشنهاد سر مربیگری تیم ملی فوتبال افغانستان
 

سر مربی تیم فوتبال افغانستان تصریح کرد: به نظرم فوتبال افغانستان پیشرفت‌های زیادی کرده و امیدوارم ما هم بتوانیم در پیشرفت‌های بعدی فوتبال این کشور تاثیرگذار باشیم.
 

وی در پایان گفت: در گذشته به من پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی فوتبال افغانستان داده شد که البته به سرانجام نرسید.

 

450

مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top