|
شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ السبت ١٥ رجب ١٤٤٢ Saturday, February 27, 2021
کد خبر: 758423
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۸:۴۴
بحران جدید برای تیم ملی توسط کی‌روش/ جناب کارلوس سونامی اخراج به راه انداخت!
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با پافشاری روی درخواست های جدیدش از فدراسیون فوتبال به بحران خودساخته ادامه می دهد.
کارلوس کی روش بحران جدید برای تیم ملی توسط کی‌روش/ جناب کارلوس سونامی اخراج به راه انداخت!
به این مطلب امتیاز دهید
25% 75% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، کی روش که از بازگشت دستیاران به اردو بعد از آزاد کردن آنها و مرخص کردن شان از تمرین در دبی به خشم آمده، تمام اعضای ایرانی کادر خود را در فهرست خروج قرار داده و ازفدراسیون خواسته افراد جدیدی را جایگزین این مربیان کنند.

 

این نفرات کلیه مربیان، کادرپزشکی و حتی راننده و مترجم او را در بر می گیرد و کی روش امروز با حضور در فدراسیون فوتبال با یک راننده جدید نشان داد که روی تصمیم خود ایستاده است. سرمربی تیم ملی ایران قصد دارد از مربیان و پزشکان خارجی در کادر جدید استفاده کند اما فدراسیون فوتبال به هیچ وجه درخواست وی را نپذیرفته است. 

 

در شرایطی که اردوی تیم فوتبال ایران برای دو بازی دهه اول فروردین در آخرین روزهای سال تشکیل می شود، فدراسیون فوتبال به دنبال یک راه مسالمت آمیز برای حل بحران تیم ملی است اما تا به امروز موفقیتی در این زمینه به دست نیامده اگرچه فدراسیون به کی روش اعلام کرده تحت هیچ شرایطی به او اجازه نمی دهد که مربیان ایرانی را از کادر خود کنار بگذارد چراکه کار این افراد کنار سرمربی تیم ملی در قرارداد وی قید شده و البته بخشی از سرمایه گذاری فوتبال ایران روی مربیان است. 

 

علت ناراحتی کی روش از کادر خود،عدم تمکین آنها از فرمان ترک اردوی دبی و بازگشت آنها به باشگاه ایرانیان است در حالی که کی روش عقیده دارد حر ف اول و آخر در این زمینه و تصمیم گیری ها کاملا با خود او و منحصر به اوست و بازگشت کادر به اردو نافرمانی آنها در مقابل سرمربی تیم ملی بوده است. 

 

فدراسیون فوتبال که سعی در آرام کردن فضای ملتهب بعد از هفته های گذشته داشته است، قصد دارد با مذاکره و گذشت زمان این مشکل را حل کند تا در اردوی بعدی تیم ملی همه چیز به حالت عادی بازگشته باشد.

 

ورزش سه

450

مشاهده نظرات

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top