|
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ السبت ١٤ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Saturday, October 31, 2020
کد خبر: 758463
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۲۰:۴۵
مرگ سارق مسلح با شلیک نگهبان دامداری
مرد نگهبان که با شلیک گلوله، سارق مسلحی را کشته است، صحنه تیراندازی را بازسازی کرد.
مرگ سارق مسلح با شلیک نگهبان دامداری  مرگ سارق مسلح با شلیک نگهبان دامداری
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، رسیدگی به این پرونده از بامداد سوم مرداد سال 93 و پس از گزارش مرگ سارقی مسلح، در دستور کار پلیس مشهد قرار گرفت. تیم جنایی با حضور در محل، با پیکر غرق در خون مرد میانسالی روبه‌رو شدند که گلوله‌ای به سرش شلیک شده بود. در کنار جسد هم نردبامی قرار داشت.

 

نگهبان دامداری که موضوع را به پلیس گزارش داده بود، در تحقیقات گفت: مدتی است به عنوان نگهبان در این دامداری کار می‌کنم. شب صاحب دامداری کنتور برق را قطع کرد و رفت. در اتاق سرایداری در حال استراحت بودم که ناگهان صدایی از بیرون شنیدم و متوجه شدم چند نفر وارد دامداری شده‌اند. اسلحه‌ام را برداشتم و به سمت در رفتم که ناگهان شیشه در شکست و مردی از من خواست مقاومت نکنم. در همان تاریکی گلوله‌ای شلیک کردم. بعد هم صدای فریاد مردی آمد. از اتاق نگهبانی خارج و با جسد مردی روبه‌رو شدم. دوستان مقتول به سمت او آمده و وقتی دیدند فوت کرده، اسلحه‌اش را برداشته و آنجا را ترک کردند.

 

در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد، مقتول به نام ایمان از مجرمان سابقه‌دار است که به اتهام آدم‌ربایی و سرقت مسلحانه دستگیر و زندانی شده بود. او چندی قبل با ربودن پزشکی جوان، او را به پاکستان برده و از خانواده‌اش اخاذی کرده بود. او بعد از دستگیری و گذراندن حبس، از زندان آزاد و در جریان این سرقت کشته شد.

 

در ادامه پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد. با توجه به نقص‌های پرونده، قضات آن را برای تکمیل تحقیقات و بازسازی دوباره صحنه تیراندازی به دادسرا بازگرداندند. قضات خواستار بررسی زمان تیراندازی، عمدی یا غیرعمدی بودن آن و تاریکی محل شدند.

 

صبح دیروز متهم به صحنه تیراندازی منتقل شد و در مقابل قاضی کاظم میرزایی، بازپرس جنایی مشهد و کارآگاهان جنایی به بازسازی شب حادثه پرداخت.

 

مرد نگهبان گفت: من با تهدید آنها تصمیم به تیراندازی گرفتم. من قصد کشتن کسی را نداشتم و همه جا تاریک بود.

بررسی صحنه تیراندازی نشان داد که شب حادثه دامداری تاریک بوده و اظهارات متهم به واقعیت نزدیک است.

 

پس از تشریح صحنه تیراندازی، متهم با قرار قانونی روانه زندان شد.

جام جم

110

کلیدواژه ها:
نگهبان  |  مسلح  |  دامداری  |  شلیک  |  سارق  |  مرگ  | 
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top