|
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ الأربعاء ١٢ صفر ١٤٤٢ Wednesday, September 30, 2020
کد خبر: 758479
نظرات: 8
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۲۱:۰۰
اینترنشنال بیزینس تایمز؛
جنگ ایران و آمریکا در سال 2017؟
«روی کار آمدن دولت ترامپ و وزارت خارجه ای که توسط تیلرسون رهبری می شود، می تواند تاثیری بی سابقه ای بر روابط آمریکا و ایران و وضع تحریم های سنگین بر ایران داشته باشد.»
تیلرسون جنگ ایران و آمریکا در سال 2017؟
به این مطلب امتیاز دهید
84% 16% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، رسانه های آمریکایی به بهانه "آزمایش موشک بالستیک" توسط ایران به فضاسازی رسانه ای علیه ایران می پردازند و از جنگ و تحریم های سنگین سخن به میان می آورند.

 

در همین راستا، پایگاه "اینترنشنال بیزینس تایمز" (International Business Times) با انتشار گزارشی تحت عنوان "آمریکا در سال 2017 [با ایران] وارد جنگ می شود؟ وزارت خارجه آزمایش موشک بالستیک ایران را به شدت محکوم کرده است" به این موضوع پرداخته است.

 

در این گزارش آمده است: «وزارت خارجه آمریکا آزمایش موشک بالستیک ایران را محکوم کرده است. مقامات ایران نیز اعلام کرده اند که در مقابل ممنوعیت های اعمال شده از سوی ترامپ در رابطه با صدور روادید اقدام متقابل انجام خواهد داد.

 

مارک تونر، معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بیانه ای که در اختیار "آی بی تایمز" قرار گرفته عنوان کرده است که "ما از گزارش آزمایش موشکی بالستیک ایران و فعالیت های غیر مسئولانه و تحریک آمیز این کشور کاملا مطلع هستیم و به ایران می گوییم که به این فعالیت های خود پایان دهد.»

 

در ادامه این گزارش آمده است: «روی کار آمدن دولت ترامپ و وزارت خارجه ای که توسط تیلرسون رهبری می شود، می تواند تاثیری بی سابقه ای بر روابط آمریکا و ایران و وضع تحریم های سنگین بر ایران داشته باشد.»

 

506

مشاهده نظرات

سایت بی شرف.

پاسخ

۱

۲

جنگ جنگ تا پیروزی مرگ بر آمریکا و انگلیس شیطان

پاسخ

۲

۱۵

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top