|
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ السبت ١٤ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Saturday, October 31, 2020
کد خبر: 758482
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۷:۵۵
انتقام گیری رسانه ای به سبک من و تو +عکس
ساخت برنامه هایی برای به چالش کشیدن و تخریب یک اثر در تلویزیون جم تی وی از سوی شبکه من و تو که هدفی مشترک با هم دارند، بی سابقه است.
مجریان برنامه سبک زندگی انتقام گیری رسانه ای به سبک من و تو +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، معمولا رقابت در بین شبکه های ماهواره ای امری معمول و متداول است که در برخی مواقع به پیشرفت هم منجر می شود اما گاهی مواقع این رقابت ها به دشمنی تبدیل می شود و تسویه حساب هایی به دنبال دارد.

 

از این نوع دشمنی ها و انتقام جویی ها به وفور در بین شبکه هایی مثل من و تو و جم تی وی دیده می شود.

 

برنامه ای در شبکه من و تو وجود دارد به نام ببین تی وی. این برنامه که از نامش پیداست یک موضوع تلویزیونی است و برنامه ای از تلویزیون را پخش می کنند و افراد که از عوامل و مجریان من و تو هستند در یک محیط خانوادگی آن را می بینند و نظر می دهند و معمولا هم به تخریب آن برنامه ها می پردازند بطور طبیعی و ثابت رسانه ملی و برنامه های مفید آن یکی از موضوعات تخریبی آن است.

 

اما اخیرا در این برنامه با پخش بخش هایی از یک برنامه تلویزیون جم تی وی را پخش می کنند و مدام به برنامه و شبکه جم می تازند و این تخریب تقریبا در بین این نوع شبکه ها که یک هدف را دنبال می کنند بی سابقه بوده است.

 

 

 

 

اما ماجرا از چه قرار است؟ چرا این اتفاق در این بازه زمانی اتفاق می افتد؟

 

شبکه من و تو برای پخش برنامه هایش از ماهواره یاست بهره می گرفت تا با هزینه های کم مخاطبین بیشتری جذب کند.

 

امتیاز بخش فارسی ماهواره یاست در اختیار سعید کریمیان مدیر شبکه جم است که اخیرا  پخش برنامه های شبکه من و تو را از این ماهواره حذف کرده است و این مسئله باعث شده که شبکه من و تو هم دچار ریزش زیاد مخاطب شده است و هم هزینه های سنگینی را باید متقبل شود تا بتواند در دنیای رسانه بماند و رقابت کند.

 

کارشناسان عرصه رسانه بر این باورند که با این اتفاقی که برای شبکه من و تو بوجود آمده، سیر نزولی این شبکه فرا رسیده و تعطیل شدنش را به یک کابوس وحشتناک برای مدیران و کسانی که در آنجا کار می کنند تبدیل کرده است.

 

115

 

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top