|
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ الخميس ٦ صفر ١٤٤٢ Thursday, September 24, 2020
کد خبر: 758793
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۲۲:۵۲
فریب پسرعمه برای سرقت اموال عمه پولدار
پسرجواني كه همراه سه‌نفر از دوستانش عمه پولدارش را ربوده و دوماه وي را در خانه‌اي زنداني كرده بود، پس از دستگيري جرم خود را انكار كرد.
سرقت1 فریب پسرعمه برای سرقت اموال عمه پولدار
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، چندي قبل مأموران پليس شهر مشهد با تماس تلفني شهروندي از حبس پير زن پولداري در خانه‌اي با خبر و راهي محل شدند و پس از رهايي زن سالخورده كه دو ماه در آن خانه زنداني شده بود، چهارمرد جوان را به اتهام آدم‌ربايي در محل دستگير كردند.

 

نخستين بررسي‌ها نشان داد يكي از آدم‌ربايان پسربرادر پيرزن پولدار است كه مدتي قبل با وكالت نامه‌هاي بلاعزل مقداري از اموال و املاك وي را به نام خودش منتقل كرده است. همچنين در تحقيقات بعدي مشخص شد، پيرزن پولدار چندماه قبل به اداره پليس رفته است و از ناپديد شدن تنها پسرش شكايت كرده‌است. پس از اين مأموران تحقيقات گسترده‌اي براي يافتن پسر زن پولدار آغاز كردند. در حالي كه فرضيه قتل پسر زن سالخورده از سوي آدم‌ربايان براي كارآگاهان قوت گرفته بود، پسر جوان به دادسرا رفت و مقابل قاضي كاظم ميرزايي، راز ناپديد شدنش را بر ملا كرد.  وي گفت: مادرم كارمند اداره دولتي بود. او از همان دوران جواني‌اش تمام حقوقش را پس‌انداز مي‌كرد و ملك مي‌خريد. مادرم خيلي پول دارد، اما هر چقدر هم پير‌تر مي‌شود بهانه‌گيري‌هايش هم بيشتر مي‌شود تا جايي كه خيلي وقت‌ها ما با هم مشاجره مي‌كرديم.او هر وقت با من درگير مي‌شد به اداره پليس مي‌رفت و از من شكايت مي‌كرد، اما يك‌روز بعد دوباره رضايت مي‌داد. چندماه قبل دوباره با مادرم درگير شدم و از خانه بيرون آمدم تا اينكه پسر دايي‌ام با من تماس گرفت و گفت مادرم از من شكايت كرده است و مأموران در تعقيب من هستند. او از من خواست تا چندماهي به خانه‌مان نروم تا مادرم آرام شود و من هم فريب پسر‌دايي‌ام را خوردم و چندماهي است در خانه يكي از دوستانم زندگي مي‌كنم. وي ادامه داد: من دورادور جوياي احوال مادرم بودم تا اينكه امروز فهميدم، پسر‌دايي‌ام مادرم را همراه دوستانش ربوده است و حال مادرم نيز خوب نيست به همين دليل به اداره پليس آمدم تا راز ناپديد شدنم را برملا كنم.  متهم به آدم‌ربايي هم در بازجويي‌ها در اداره پليس گفت: من قصد آدم‌ربايي عمه‌ام را نداشتم. دوماه قبل خانه عمه‌ام رفتم كه ديدم خانه‌اش كثيف است. به همين دليل او را به اين خانه آوردم تا از او پرستاري كنم.   زن سالخورده پولدار هم به بازپرس گفت: تنها چيزي كه به ياد دارم دوماه قبل دو نفر مرا به اين خانه آوردند. در اين مدتي كه زنداني بودم، داروهاي زيادي مصرف مي‌كردم و هميشه خواب بودم و چيزي به ياد ندارم و نمي‌دانم سندي امضا كرده‌ام يا وكالتي به كسي داده‌ام .  در پايان قاضي پرونده دستور داد تا درباره اموال پير زن پولدار تحقيق شود كه املاك وي در اين مدت به كسي فروخته شده است يا خير.

منبع : روزنامه جوان

110

کلیدواژه ها:
پسرعمه  |  فریب  |  اموال  |  پولدار  |  عمه  |  سرقت  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top