|
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ السبت ١٤ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Saturday, October 31, 2020
کد خبر: 758960
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۸
ولایتی: آمریکا رجزخوانی بدون پشتوانه نکند
رئیس مرکزتحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این‌که «اولین بار نیست یک فرد بی تجربه از آمریکا ایران را تهدید می‌کند» گفت: ترامپ هم با گذر زمان می‌فهمد که این رجزخوانی‌های توخالی علیه ایران فقط از اعتبار آنها در افکار عمومی می‌کاهد.
ولایتی ولایتی: آمریکا رجزخوانی بدون پشتوانه نکند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، رئیس مرکزتحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این‌که «اولین بار نیست یک فرد بی تجربه از آمریکا ایران را تهدید می‌کند» گفت: ترامپ هم با گذر زمان می‌فهمد که این رجزخوانی‌های توخالی علیه ایران فقط از اعتبار آنها در افکار عمومی می‌کاهد.

به گزارش ایسنا، علی‌اکبر ولایتی بعد از دیدار با ویگن سرکیسیان وزیر دفاع ارمنستان در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر واکنش های برخی مقام های آمریکا به واکنش آزمایش موشکی ایران گفت: آنچه حکومت جدید برای مردم آمریکا به ارمغان آورده است، نتایج زیان بخشی برای منافع ملی این کشور به دنبال خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: خود آمریکایی‌ها هم از افراط گرایی‌هایی که آقای ترامپ و اطرافیانش آغاز کردند راضی نیستند و در نهایت طرفی که ضرر خواهد کرد آمریکاست.

ولایتی ادامه داد: این آقا یا کسانی که تازه تجربه حکومت داری را آغاز کردند، خوب است از تجربیات آنهایی که در گذشته در آمریکا حکومت داری کردند بیاموزند که رجز خوانی بدون پشتوانه نکند و خود را ملعبه کشورهای دیگر و افکار عمومی جهان قرار ندهند.

وی گفت: کسی که ایران و یا کشورهای مسلمان را تهدید می کند، از اسلاف خود سوال کند که چگونه آمریکایی ها در افغانستان، عراق و سوریه شکست خوردند. اجلاس اخیر آستانه نشان داد که ایران، روسیه و ترکیه به عنوان کشورهای موثر در رابطه با مسئله سوریه می توانند بدون حضور آمریکا و سایر کشورهای غربی مسائل خود را حل کنند.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه «اولین بار نیست یک فرد بی تجربه از آمریکا ایران را تهدید می ‌کند» تصریح کرد: بدوت تردید با گذشت زمان این حکومت جدید هم خواهد فهمید که رجزخوانی های توخالی را متوقف کند چون اعتبار آقای ترامپ در افکار عمومی از بین می رود.

 

ایسنا

202

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top