|
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ الثلاثاء ١١ صفر ١٤٤٢ Tuesday, September 29, 2020
کد خبر: 759065
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۲۰:۲۱
پدری که به فرزندش درس زندگی داد
پرویز پرستویی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش داستان جالبی از زندگی را روایت کرد.
پرویز پرستویی پدری که به فرزندش درس زندگی داد
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز، پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش روایت جالبی از  انعکاس زندگی افراد داشت و عنوان کرد: هر چیزی که بگویی یا انجام دهی، زندگی عیناً به تو جواب می دهد.اگر عشق را بخواهی، عشق بیشتری در قلبت به وجود می آیدو اگر به دنبال موفقیت باشی، آن را حتماً به دست خواهی آورد.

 

 

پرستویی نوشت:

"پدر و پسري مشغول قدم زدن در كوه بودند که ناگهان پای پسر به سنگی گیر کرد، به زمین افتاد و ناخودآگاه فرياد کشید: آآآی ی ی....صدایی از دوردست آمد: آآآی ی ی!!پسرک با کنجکاوی فریاد زد: کی هستی؟پاسخ شنید: کی هستی؟پسرک خشمگین شد و فریاد زد: ترسو!باز پاسخ شنید: ترسو!پسرک با تعجب از پدرش پرسید: چه خبر است؟پدر لبخندی زد و گفت: پسرم، توجه کن و بعد با صدای بلندفریاد زد: تو یک قهرمان هستی!صدا پاسخ داد: تو یک قهرمان هستی!پسرک باز بیشتر تعجب کرد.پدر توضیح داد: مردم می گویند این انعکاس کوه است ولی این در حقیقت انعکاس زندگی است.

 

هر چیزی که بگویی یا انجام دهی، زندگی عیناً به تو جواب می دهد.اگر عشق را بخواهی....، عشق بیشتری در قلبت به وجود می آیدو اگر به دنبال موفقیت باشی، آن را حتماً به دست خواهی آورد. هر چیزی را که بخواهی....، زندگی همان را به تو خواهد داد."

 

 

2024

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top