|
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ الثلاثاء ٥ جمادى الثانية ١٤٤٢ Tuesday, January 19, 2021
کد خبر: 759277
نظرات: 3
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۱
خبری بسیار خوش برای تراکتوری‌ها در روز وحشتناک زمستانی
کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: فدراسیون قبلا واسطه ای بود بین فیفا و باشگاهها و فیفا اکنون آن را حذف کرده و مستقیما به باشگاهها نامه می دهد و یک کپی از آن به فدراسیون می دهد.
هوشنگ نصیرزاده خبری بسیار خوش برای تراکتوری‌ها در روز وحشتناک زمستانی
به این مطلب امتیاز دهید
34.3% 65.7% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، هوشنگ نصیرزاده اظهار داشت: چند سال قبل و پیش از دوران آجورلو و عباسی در زمان مدیریت قبلی،یکی از مقامات تراکتورسازی به من زنگ زدند و آن ها به من زنگ زدند و گفتند بازیکنان مان از تبریز رفته اند. البته 5 ماهی می شود که به آن ها پول ندادیه ایم. من گفتم طبق مقررات فیفا وقتی تا 3 ماه به بازیکن پول ندهیم بازیکن می تواند یک طرفه قرارداد را فسخ کند و تمام پولش را بگیرد. ما فکر می کنیم که این مساله به سادگی بازیکنان داخلی حل می شود.

 

وی افزود:در ایران باشگاهها به ثبت رسیده اند و هر رفتاری در پرداخت به بازیکنان خارجی انجام می دهند. مستقیما خود باشگاهها مقصرند نه فدراسیون. فدراسیون قبلا واسطه ای بود بین فیفا و باشگاهها و فیفا اکنون آن را حذف کرده و مستقیما به باشگاهها نامه می دهد و یک کپی از آن به فدراسیون می دهد. این مساله هیچ ارتباطی به فدراسیون ندارد.

 

نصیرزاده اذعان داشت: وقتی نامه ای به تیم داده می شود فدراسیون یک کپی به باشگاه و مجموعه درونی خود می دهد. متاسفانه  تراکتور یکی دو بازیکن سرباز گرفته است. وقتی تا دیشب می خواستند شهباززاده را به خدمت بگیرند به آن ها اعلام می شود که با منع قانونی روبه رو هستند.

 

کارشناس داوری کشورمان درباره شرایط تراکتورسازی و احتمال بازنده شدن این تیم در بازیهای قبل به دلیل استفاده از بازیکنان غیرقانونی بیان داشت: استفاده از این بازیکنان نمی توانند نتیجه مسابقه را برگرداند. زیرا باشگاه تراکتورسازی در صورت استفاده از این بازیکنان تشریفات اداری انتقال را توسط مسوولان و مقامات رسمی در به کار گیری با یک باشگاه همکاری کنتند باشگاه بازنده نمی شود. وقتی مقامات رسمی این کار را می کنند شما نمی توانید تیم را بازنده اعلام کنید.  باید این مساله را از ذهن خارج کرد. هیچ نتیجه ای 3 بر صفر نخواهد شد. این مساله در اصول بین المللی فوتبال مستتر است. متاسفانه قبلا برای برق شیراز و پاس همدان این اتفاق افتاده است. فدراسیون برای مدیران کلاسهای TMS برگزار می کند اما مدیران توجه نمی کنند.چند سال قبل مدیر عاملی آمد و نامه فیفا را پاره کرده است. زیرا آنها آثار و تبعات حقوقی را نمی دانند.

 

وی بیان داشت: از سال 1995 به این طرف وقتی زبان انگلیسی بلد نباشد بی سواد حساب می شود. چرا مدیران  با وجود این همه هزینه یک نفر را نمی آورند که این نامه ها را ترجمه کند؟

 

نصیرزاده اذعان داشت: طرف پیروز اگر پول خود را ظرف مدت معین نگیر نامه ای به فیفا می نویسد و می گوید پولش را نگرفته است و کمیته انضباطی فیفا برای باشگاه مجازات در نظر می گیرد.  من می دانم سیاه جامگان در یک پرونده که محکوم شده است وکیل طرف برنده را پیدا کرده و گفته که با وجود ضرب العجل 10 روزه، می توانند 3 ماهه این پول را پرداخت کنند.

 

کارشناس داوری کشورمان درباره شرایط باشگاه پاس همدان در پاسخ به برنامه چهارچهاردو رادیو جوان خاطرانشان کرد: 14 اکتبر 2014 من خودم جعل امضای اولیایی را مشاهده کردم. باشگاه پاس همدان در این پرونده درست می گوید اما فیفا می گفت چرا هیچ یک از نامه های ما را جواب نداده اید.

 

450

مشاهده نظرات

اقای نصیرزاده که با بودن یک عده ادمهای حقوقی بی کیفیت وبی صلاحیت که کوجکترین اکاهی از قراردادهای بین المللی بویزه فوتبال ندارند که هیج سخیفانه. بر زبان خارجی فنی حقوقی مسلط به تفهیم مفاد قانونی تسلط ندارند وبغلط صندلیهای مسئولیت راغصب کردند وبازهم به غلط کل سر سبد ومتخصصشان شماشده اید وبراى انومین بار شلاق بی کفایتیها را نوش جان کردیم وبی عار وکتک خورده به حقیر بودن ونادان بودنمان ادامه داده ومیدهیم باید بکوییم خیر اقای عقل کل کلن اجمعین از بالا تا بایین مقصر وفاقد صلابت وکفایت هستید وباشکاها که زیر مجموع وزارتخانه است تابع فدراسیون فوتبال است ومورد ادعای شما مربوط به باشکاهی میشود که فی المثل خصوصی است وبا دولت کاری ندارد کرجه درکشورهای صاحب نظم مدیریت وفوتبال خصوصی هم در قائده کلی واجرایی بنوعی زیر نظرفدراسیون فوتبال کشور متبوع خود بلحاظ ضمانت أجرا قوانین فیفا هستند والا سنک روی سنک مثل تشکیلات فوتبال ما بند نمیشود وسوال ساده ابتدایی وخیلی بومی ؟کاخ فدراسیون فوتبال با انهمه افراد بلحاظ تخصص وتبحر معلوم الحال اکر تسلط ومحارت در اینکونه امورنداشته باشد واز رتق وفتق این مشکلات حیاتی ومرتبط مستقیم با اعتبار وحیثیت ملی مملکتی عاجز وبمفهوم مطلق وجدانی "غایب"باشد به جه درد میخورد ؟لابد فقط طبق معمول کذشته جر وبحث در موارد صدتا یک قاض وجزیی وحاشیه اى "أخلاقی" نوع ارایش موی بازیکن ؟مسایل داوری ؟که بحمداله به همت خود داوران لااقل وحد اقل به یک ابروی کوجک ملی رسیدةابم ومسائلی از ایندست واعتبار؟ ونه بیشتر ومتاسفانه همه هم خود را مهندس ودکتر وعقل کل وافتابه لکن صد دست وشام ونهار هیجی بمفهوم مطلق وصاحب دفترودستک لوکس برطمطراق وصرف هزینه‌ها ی حقوقی کلان بیهوده" به کواه نارساییها وبی کفایتی‌های وتنبیه شدنهای مکرر" واینکه به اثبات رسیده که از دیک این کاخ برجمعیت بخاری به سود مردم متصاعد نمیشود ...ولطفا مردم فهیم وباعقل سلیم ولی صبوراخلاقی را با این طرفندهای عادتی تکراری به کردن اندیکری انداختنها ساده وعامی فرض نکنید وبدانید کل مجموعه فوتبال از راس تا به بایین در این بی کفایتها ونا بلدی‌ها وقصور هاوسوء مدیریتها وجریحه دار کردنهای ملی مقصرید لطفا بخاطر فوتبال مظلوم وامید اصلاح!منعکس فرمایید

پاسخ

۰

۱

امشب نصیرزاده در رادیو گفت مسئولیت محرومیت تراکتور از نقل و انتقالات توسط فیفا به عهده خود باشگاه تراکتور است چون فیفا مستقیماً به باشگاه تراکتور نامه داده است و یک رونوشت به فدراسیون فوتبال داده. اما سوال بزرگ و اتهام بزرگ اینجا مطرح می‌شود. رونوشت تمام نامه‌ها به فدراسیون فوتبال رفته و فدراسیون از محرومیت تراکتور مطلع بوده. چرا فدراسیون اجازه ثبت قرارداد را به تراکتور داده و کارت بازی را برای اونها صادر کرده!؟ اینکه فقط موضوع بی خبری باشد خیلی خیلی ضعیف است و اینجاست که دست‌ها پشت پرده ای که قلعه و تراکتوریها می‌گفتند نمایان شده و فدراسیون با علم به موضوع محرومیت تراکتور اقدام به صدور کارت بازی برای اونها کرده و در واقع خواسته بر تخلف تراکتور و محرومیتش سرپوش بگذاره و اگر این اتفاق افتاده باشه فاجعه بزرگی رخ داده چون اون احمقی که توی فدراسیون اینکار را کرده فکر نکرده این موضوع تا ابد نمیتونه مسکوت بمونه!؟ منتظر شفاف سازی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هستیم. متأسفیم که در پشت پرده این فوتبال چه اتفاقاتی که نمیفته و بعد هم کسانی که این کثافت کاریها را می‌کنند مدعی دست‌های پشت پرده و فدراسیون برای قهرمان کردن پرسپولیس هستند. چوب خدا صدا نداره. حقیقیت همیشه پشت ابر نمیمونه. الان وقتش هست که شمار رسانه‌ها پیگیری کنید و فدراسیون باید شفاف سازی کنه چرا برای عالیشاه و نوراللهی و بیک زاده کارت بازی صادر کرده. سهل انگاری و ندیدن اصلاً توجیه خوبی نیست.

پاسخ

۵

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top