|
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ الاثنين ٢ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Monday, October 19, 2020
کد خبر: 761747
نظرات: 3
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۹
منصوریان: هروفت بردیم گفتند با کی‌روش جلسه داشتی/ می‌خواهیم جایگاه پرسپولیس را به هم بریزیم
سرمربی استقلال گفت: جایگاه خوب پرسپولیس به ما انرژی می‌دهد تا برویم و این جایگاه را بهم بریزیم.
علیرضا منصوریان منصوریان: هروفت بردیم گفتند با کی‌روش جلسه داشتی/ می‌خواهیم جایگاه پرسپولیس را به هم بریزیم
به این مطلب امتیاز دهید
58.3% 41.7% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از داربی ۸۴ اظهار کرد: فردا برای ما نقطه عطفی خواهد بود چون جوانان ما روند خوبی را طی کرده‌اند. پرسپولیس جایگاه خوبی دارد و فکر می‌کنم داربی خوبی را شاهد باشیم.

 

سرمربی استقلال درباره تقابل نورافکن با هافبک های پرسپولیس، بیان کرد: می دانیم که کامیابی نیا نیست و زوج نورافکن را هم فردا مشخص می کنیم.

 

او درباره وریا غفوری گفت: خوشبختانه آسیب دیدگی وریا به اندازه‌ای که فکر می‌کردیم نیست و شاید فردا به ۱۸ نفر ما اضافه شود ولی مگویان را کاملا نداریم. اما جابر انصاری رسیده و می‌توانیم از او استفاده کنیم.

 

منصوریان درباره حضور سروش رفیعی و برنامه‌اش برای مهار او گفت: بعد از بازی با السد وقت خود را روی آنالیز پرسپولیس گذاشتیم هرچند که کار آنالیز را روی آنها از قبل‌تر شروع کرده بودیم. پرسپولیس را نفر به نفر می شناسیم و ایده‌های برانکو برای ما شناخته شده است. همان ایده ای را که برای بقیه داریم برای سروش داریم. ما باید کلیت پرسپولیس را از کار بیاندازیم.

 

وی درباره غرور احتمالی تیمش بعد از شکست السد گفت: من تا به امروز چیزی به اسم غرور در تیمم ندیدم. یک افق را برای خود ترسیم کرده‌ایم. اول صحبت‌هایم هم گفتم که داربی نقطه عطفی خواهد بود و ما خیلی نسبت به داربی فردا خوش‌بین هستیم. در مقابل السد بازیکنان ما حرکت اضافه‌ای نداشتند و پلکانی به حریف فشار می آوردند. بازیکنانمان می‌دانند که حریفمان قوی است و فارغ از غرور السد وارد زمین می‌شویم.

 

سرمربی استقلال درباره دورهمی سرخ آبی‌ها و اینکه آیا در آن مهمانی گفته‌اند که بازی مساوی شود، گفت: من همان جا هم گفتم که با توجه به اینکه ۲۴ بهمن ماه باید رو به روی هم قرار بگیریم، اگر اسپانسر مشترک نداشتیم، لزومی بر این مهمانی نداشت. اسپانسر ما مشترک است و به احترام اسپانسر خود قبول کردم برویم وگرنه با برانکو موافقم که نباید به این مراسم می‌رفتیم. همین اسپانسر دوسال است استقلال و پرسپولیس را سر پا نگه داشته است.

 

او ادامه داد: ما در داربی رفت هم دست و پا بسته نبودیم. داربی فردا ۵۰ -۵۰ است. ما با احترام به پرسپولیس نگاه می کنیم. جایگاه خوب پرسپولیس به ما انرژی می‌دهد تا برویم و این جایگاه را بهم بریزیم. هجمه‌ای که روی ما بود، از ابتدای فصل وجود داشت. من جلوی السد هم گفتم که وقتی سرمربی استقلال هستید، نمی توانید بیشتر از ۲۴ ساعت از یک پیروزی خوشحال باشید چون هواداران عادت به برد دارند. ما باید مقابل پرسپولیس باهوش و زیرک باشیم. اینکه من چقدر با بازی رفت فرق کرده ام باید بگویم که فقط موهای صورتم کمی سفید شده است. در بازی رفت خیلی تحت فشار بودم و این بازی هم به این شکل است. تجربیاتم در نیم فصل اولم برایم مفید بود. امیدوارم هر دو تیم بدون مصدوم دادن از بازی فردا خارج شوند.

 

منصوریان در پاسخ به این سوال که آیا مشورتی با پیشکسوتان داشته و آیا با کی روش هم جلسه داشته‌اید؟ گفت: هر بار بردیم گفتند با کی‌روش جلسه داشته‌ایم. این صحبت‌ها زشت است. هفته پیش هم دیدم که یکی از سایت‌ها آنالیز الشحانیه و السد را زده بود. آنالیزورهای ما قوی‌ترین آنالیزورها هستند چون خودم این کاره بودم. کی روش که ایران نیست. خواهش می‌کنم از این ادبیات خارج شوید. ما فقط با گروه فنی و آنالیز خودمان صحبت کرده‌ایم. دو سرمربی سابق من پیش من نشسته اند. کاملا با ایده های خودمان جلو می رویم. من به رکوردها هم اعتقاد ندارم. من با احترام به برانکو نگاه می کنم. اگر فردا از سد پرسپولیس بگذریم، منکر خوب بودن و توانایی های او نمی شوم. فردا هم ببریم این اجازه را نمی دهم به خودم که بگویم که از برانکو بهتر هستم.

 

وی درپاسخ به این سوال که آیا قبول دارد داربی جای با تجربه هاست، گفت: ما یک پیش داربی را گذراندیم و جوانان ما دارند آماده داربی می شوند. از بازی با السد امیدوار شدم چون بازیکنانم از یک فیلتر قوی رد شدند. جوانان ما خیلی زود با تجربه می شوند.

 

سرمربی استقلال درپاسخ به این سوال تقابل زکی پور و رضاییان را چطور می بیند، گفت: معلوم نیست که زکی پور فردا در ترکیب ثابت ما باشد اما اگر هم باشد، برخورد دو مازندرانی باهم است. پرسپولیس در تمام نقاطش وضعیت مطلوبی دارد. ما باید کل پرسپولیس را مهار کنیم.

 

او در پاسخ به این پرسش که آیا نتیجه بازی فردا در موقعیتش اثر می‌گذارد؟ گفت: نگران من نباشید! واقعیت این است که برای هواداران داربی سه امتیاز ندارد بلکه یک جام است. برد در داربی یک سری حواشی مثبت با خودش دارد.

 

منصوریان در پاسخ به سوال درباره شهدای چوار گفت: تلخ ترین حادثه تاریخ فوتبال ایران است. بازی فردا هم به نام آنها است. هنوز مادران نسبت به این موضوع داغدار هستند. من یک بار در ذهنم حادثه را شبیه سازی کردم و نتوانستم دیگر نگاه کنم. بخشی از شهدای ما فوتبالی هستند و امیدوارم سرمای خاک به خانواده این عزیزان کمک کرده باشد.

 

او درباره اینکه با تفکر فصل قبلش مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرد و به ضدحملات فکر می کند و فرصت کم برای ریکاوری تیمش، گفت: ما فاصله کمی تا داربی داشته‌ایم و هنوز در این زمینه گله دارم. می شد برنامه ریزی طوری شود که پرسپولیس خارج از خانه جایی دیگر بازی کند و نمی‌دانم چرا اینجوری نشد. ما با ۴۸ ساعت ریکاوری دیرتر به داربی رسیدیم. تمام تلاش ما این بود که ریکاوری خوبی داشته باشیم. فکر می کنم به آن نقطه رسیده‌ایم. بازی نفت را هم فراموش کنید. داربی فضای نفت و پرسپولیس نیست. ما باید داربی بازی کنیم و با پارسال خیلی متفاوت است. سال گذشته دیدگاه ما به جدول فرق می کرد. پارسال ۷۰ هزار هوادار استقلال برای تیم ما به ورزشگاه آمدند. امیدوارم فوتبال خوبی برگزار کنیم.

 

وی در پاسخ به این سوال که چرا استقلال هنوز زمین تمرینی مناسب ندارد و آیا خودش بدنسازی تیمش را بدست گرفته است، گفت: درباره تفاوت امکانات با پرسپولیس باید بگویم ما هیچ امکاناتی نداریم. ما استخر و سونا نمی‌خواهیم فقط یک زمین تمرین می‌خواهیم. حتی اگر خط کشی نداشته باشد. حتی برای ما اتاق کار هم نداشته باشد ایرادی ندارد. ما فقط زمین تمرین می خواهیم. حالا اگر پرسپولیس دارد، باید الگویی شود تا ما هم داشته باشیم. من و برانکو دو سه شب پیش برای هم درد و دل کردیم. وقتی ۷۰ میلیون هوادار در ایران نگران وضعیت این دو تیم هستند، چرا دو تیم روی هم اندازه یک تیم در حوزه خلیج فارس امکانات ندارد؟ قرار بود امروز در زمین شماره ۲ آزادی تمرین کنیم. اولین آبی که در تهران بیاید تمرین در آنجا تعطیل می‌شود. خوشحالم که پرسپولیس حداقل امکانات را دارد. من جا دارد از خانواده شفیع‌زاده تشکر کنم که قول داده اند به ما کمک کنند. برای من از همه چیز مهم‌تر چمن است. با این حال از اینکه پرسپولیس از این وضعیت فرار کرده خوشحالم. درباره بدنسازی هم باید بگویم که ۶ سال است که به شکلی کار می کنیم که بدنساز ما اجرا کننده کار ماست. متاسفانه بدنساز ما چون خانواده‌اش به ایران نمی‌آیند این مشکل پیش می‌آید. ما گروه‌مان کار بدنسازی را جلو می‌برند.

 

منصوریان در واکنش به این سوال که آیا گفته اگر سه بازیکن پرسپولیس را مهار کنیم می توانیم این تیم مهار کنیم و اینکه آیا گفته اتلتیکویی به مصاف پرسپولیس می‌رود، گفت: من فقط کنفرانس به کنفرانس صحبت می‌کنم و خیلی ها در این زمینه به من گله می کنند. من این صحبت ها را مطرح نکرده ام و از این فضاها خارج شوید.

 

او در پاسخ به این سوال که چرا در مراسم یادبود درگذشتگان سرخ‌آبی شرکت نکرده گفت: من تا الان نمی‌دانستم چنین برنامه‌ای بوده است. در ضمن سلطان علی جباری نماینده ما بوده و سلطان پرسپولیس یعنی پروین هم آنجا بوده است. اگر این باب شود که هر سال برگزار شود، وظیفه ماست که به بهشت زهرا برویم. برخی از آن درگذشتگان مربیان و دوستان ما بوده اند و افتخار خوردن یک چایی با آنها داشته‌ایم.

 

سرمربی استقلال درباره اینکه برانکو گفته استقلال به دنبال بازی هجومی در 20 دقیقه نخست بازی است، گفت: به نظر برانکو احترام می‌گذارم و وارد چالشی با او نمی‌شوم. من داربی‌های زیادی بازی کرده‌ام و سعی می‌کنم باحوصله باشم. شاید حمله کردیم و شاید دفاع کردیم و شاید هم وسط زمین ماندیم. امیدوارم برانکو از دقیقه یک به ما حمله کند و دوست دارم که تیم هجومی پرسپولیس را ببینم.

 

ایسنا

450

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top