|
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٢ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, November 28, 2020
کد خبر: 762416
نظرات: 66
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۱
جلال حسینی؛
می خواستم بعد بازی رحمتی را کتک بزنم/ استقلالی ها کمی جرأت داشته باشند!
کاپیتان پرسپولیس گفت:امید و علی چینی مرا گرفته بودند و من به احترام فغانی به رختکن رفتم وگرنه با رحمتی درگیر می شدم.
سید جلال حسینی می خواستم بعد بازی رحمتی را کتک بزنم/ استقلالی ها کمی جرأت داشته باشند!
به این مطلب امتیاز دهید
46.9% 53.1% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سیدجلال حسینی در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه با شکست پرسپولیس در دربی اظهار داشت: به هر حال فوتبال یک رویش برد است و رویش باخت. ما دیروز باختیم اما اتفاقات عجیبی و تاسف آوری رخ داد. فشار زیادی روی بازیکنان ما بود و می دانستیم بازی سختی داریم اما یکسری رفتارها اصلا در شان این بازی نبود.

 

یک پنالتی روی من نگرفتند

 

وی افزود: صحنه های این بازی باید چندین بار دیده شود. شروع درگیری را ببینید کجا بوده است. اول از همه اینکه چند دقیقه قبل از درگیری ها امید ابراهیمی مرا هل داد و روی یک ضربه ایستگاهی روی من پنالتی کرد اما هیچ کس او را ندید. بعد از آن هم روی یک کرنر همین امید ابراهیمی با من درگیر شد.

 

رحمتی از روی زمین فحش می داد

 

کاپیتان پرسپولیس تصریح کرد: شما نگاه کنید که امید ابراهیمی چطور مرا گرفته است. روی آن صحنه من به رحمتی نخوردم و فکر کنم خود ابراهیمی به او برخورد کرد. با این حال بازی در جریان است و ما در اوج حمله هستیم اما آقای رحمتی روی زمین نشسته و فحش می دهد. کمیته انضباطی و اخلاق باید این صحنه ها را نگاه کنند. جالب بود که با همان دست مثلا مصدومش، بلند شده بود و می خواست مرا بزند.

 

فتح الله زاده بازی را ندیده است

 

حسینی با اشاره به صحبت های فتح الله زاده گفت: این آقا که گفته حسینی مقصر بوده و رحمتی مقصر نبوده، فکر می کنم بازی را ندیده است. او باید ببیند که اصلا درگیری از کجا شروع شد. جالب است وقتی یک نتیجه می آورند، دیگر هر کسی به خودش اجازه می دهد صحبت کند و فکر می کنند که نمی توانیم جوابشان را بدهیم.

 

به رحمتی گفتم بلند شو، فوتبال بازی کن

 

وی درباره درگیری لفظی اش با رحمتی و اینکه دروازه بان استقلال گفته بود من فحش ندادم، بیان داشت: من نمی دانم چه چیزی گفت اما دائما داد و بیداد می کرد. من به او گفتم بلند شو فوتبال بازی کن. گفتم که مردانه بازی کن. گفت که تو مرا زدی، گفتم که چه ارتباطی دارد، درگیری است و شاید هر برخوردی پیش بیاید. به رحمتی گفتم این فوتبال نیست که بازی می کنی.

 

ابراهیمی و چینی نبودند، درگیر می شدم

 

کاپیتان پرسپولیس در خصوص درگیری بعد از سوت پایان خاطرنشان کرد: رحمتی اخراج شده بود و باید بیرون می رفت. بعد از سوت پایان بازی رحمتی سمت من آمده و کری خوانی می کند. ابراهیمی و چینی شاهد این ماجرا هستند. باور کنید اگر این 2 نفر نبودند، من با رحمتی درگیر می شدم. اگر وجود داشته باشند، راستش را می گویند. من بازی را باختم، چه چیزی می توانم به رحمتی بگویم؟ دنبال چه چیزی هستند.

 

کارت قرمز نگرفتم

 

حسینی درباره اینکه گفته می شود در پایان بازی از داور کارت قرمز دریافت کرده، گفت: اصلا اینطور نیست. من سمت فغانی رفتم و گفتم نگاه کنید که رحمتی چه رفتاری می کند. فغانی هم به من گفت که تو به رختکن برو. امید و علی چینی مرا گرفته بودند و من به احترام فغانی به رختکن رفتم.

 

آقای منصوریان جنبه داشته باش

 

وی در واکنش به اینکه رحمتی گفته بود باید سوت را به سیدجلال بدهیم، اظهار داشت: اتفاقا باید سوت را به رحمتی بدهند که هر کاری دوست دارد کند. خیلی چیزها را باید به رحمتی بدهند. شنیدم منصوریان هم گفته جنبه باخت داشته باشد. آقای منصوریان! این حرفها دیگر چیست. شما جنبه چیزهای دیگری را داشته باشید.

 

روی گل دوم خطا نکردم

 

کاپیتان پرسپولیس درباره اینکه برخی کارشناسان گل دوم پرسپولیس را خطا دانستند، اذعان داشت: اصلا آن صحنه خطا نبود. من با مدافع استقلال پریدم و اصلا او را هل ندادم. روی هوا دستم شاید خورده باشد اما خطا نیست. بازیکن حریف اصلا تکان نخورد چون من نیرویی نگذاشتم. اگر اینطور باشد که پنالتی که روی من شد، صد برابر بیشتر بود.

 

درگیری مسلمان و طارمی به خاطر فشار بازی بود

 

حسینی درباره درگیری طارمی و مسلمان در پایان بازی عنوان کرد: فوتبال همین است و فشار زیادی روی بازیکنان ما بود. وقتی 70 درصد مالکیت توپ با ما بود و نبردیم، عصبانی شدیم. بازیکنان ما برای برد به زمین آمده بودند و به خاطر همین عصبانی بودند. ما دوندگی مان بیشتر بود و 700 پاس دادیم. ما موقعیت های خوبی داشتیم و گل نکردیم.

 

باید دربی را فراموش کنیم

 

وی درباره آینده پرسپولیس و بازی با سپاهان گفت: الان دیگر باید دربی را فراموش کنیم. از بازیکنان هم می خواهم که به فکر آینده باشند. شرایط ما خیلی سخت است و باید خوب تمرین کنند. من همواره به بازیکنان می گویم که باید برای همه بازیها آماده باشند. بازی با سپاهان خیلی سخت است و بعد از ان هم باید با الهلال بازی کنیم.

 

حسینی در پایان گفت: باید تمام تلاش خود را کنیم از شرایط خارج شویم. ما 6 امتیاز بیشتر از تیم دوم داریم و می توانیم قهرمان شویم.

 

کاپ

450

مشاهده نظرات

بوی سوختنی میاد

پاسخ

۰

۱

ای کیسه نیوز چرا مطالب ضد کیسه رو چاپ نمیکنی

پاسخ

۱

۰

فعلا بسوزید جلال حسینی ادم نیست

پاسخ

۹

۵

چرااینقدربه یکدیگربایدتوهین کنیم.چقدربایدازین کری‌های صدمن یه غازنثارهم بکنیم.نه فوتبال ماحرفه ایه ونه بازیکنان ونه طرفداری کردنمون.به خداارزش نداره.آخه که چی اینقدربه هم توهین میکنید.پس کی میخواهیم یادبگیریم که این رفتارهادر شآن یک انسان نیست.پولش راکسی دیگه میگیره .عشق وحالش راکسانی دیگه میکنن که ماازروی تعصب طرفداری بزنیم یکدیگه روله کنیم.؟اگه به همدیگه فحش بدیم وکری بخونیم مثلارحمتی یاحسینی میادبگه آفرین که این کری راخوندی بیااین یک میلیون رابگیرکه کری خوندی ودعواکردی.اگرقرارباشه ماهم مثل گذشتگان باشیم که باید به خودمونیم وقدرت تفکرمون شک کنیم اون یکی میگه شیش تایی یکی دیگه میگه چهارتایی.واقعایعنی چه.؟آیانبایدفکرکنیم باطرفداری کردنمون وکری خوندن به بازی گرفته شده ایم.توراخدابه نظرتون آیااین بازیکنان حق گرفتن مبالغ میلیاردی رادارن؟خب اگراندازه این مبالغ رشدکرده بودن که الان بایدتوی لیگ‌های اروپایی بازی میکردند.پس خودمون رافریب ندیم.سعی کنیم اگرازتیمی طرفداری میکنیم حداقل بهم توهین نکنیم دورازانصافه.نه استقلالش ونه پرسپولیسش هیچ تاجی به سرطرفداراشون نخواهندگذاشت.فقط من وشمابازیچه ایناشدیم وپول وبهترین زندگی نصیب این بازیکنان....بابابی خیال اینا....خودتون راعشقه..

پاسخ

۰

۰

برو برو کله ..ری. برو خانه سالمندان یه مش بچه 19 ساله پارت کردن

پاسخ

۴۷

۳۱

۰

۰

۰

۰

۰

۰

۰

۰

۰

۰

۰

۰

آخه لنگی رشتی تو کی هستی از کتک زدن حرف میزنی

پاسخ

۴۳

۲۱

ببین کی از وجود حرف میزنه برو بابا رشتی

پاسخ

۳۸

۲۰

من سالهاست بازی پرسپولیس و استقالال را دیده ام همان بازی ششتایی در ازادی را در ورزشگاه بودم استقلال با همان پیشکسوت هایشان هم همین بودند . تربیت ندارن یکی از شرایط استقلالی شدن این است که ادب و فرهنگرامنار بگذارند .منصوریان قبل از مربی شدن باید برود نزد علی آقا ادب یاد بگیرد

پاسخ

۲۹

۷۲

۴

۰

۳۴

۱۵

...استیکر

پاسخ

۱۵

۶

کلا مشخص بود پادوانی رو هل دادی گل دوم صددرصد خطا بود

پاسخ

۵۸

۲۳

برو بابا بی جنبه وحشی

پاسخ

۴۱

۱۱

برو بابا لنگی تو عددی نیستی

پاسخ

۴۸

۱۶

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top