|
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ الثلاثاء ٣ شوّال ١٤٤١ Tuesday, May 26, 2020
کد خبر: 773022
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۲
در شهر طوخ مصر ؛
سه مرد جوان دختر 28 ساله را به آپارتمانی بردند و به نوبت به او آسیب رساندند!
سه مرد جوان دختر 28 ساله را با خودروی کیا سراتو دزدیدند و به او تجاوز کردند.
تجاوز11111 سه مرد جوان دختر 28 ساله را به آپارتمانی بردند و به نوبت به او آسیب رساندند!
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، شهر طوخ مصر شاهد جنایت هولناکی توسط سه پسر جوان بود. به گفته شاهدان این سه پسر دختر جوان را به زور و با تهدید اسلحه به داخل خودروی کیا سراتو بردند.

 

سرهنگ عبدالفتاح، رئیس فرماندهی پلیس شهر طوخ در تشریح این حادثه اذعان کرد: چند روز قبل پیامی از یک خانوم به ما رسید که طبق آن زن از سه پسر جوان شکایت داشت و گفت سه پسر جوان پس از دزیدن و انتقال وی به یک آپارتمان به نوبت به او تجاوز کردند و پس از اینکه نیت شومشان را عملی کردند از دختر قربانی روی کاغذی امضا گرفتند که بر اساس آن دختر جوان خودش به آپارتمان مذکور آمده و به او تعرضی نشده است، سپس دختر آسیب دیده را رها کردند و فرار کرد. قربانی این حادثه یک دختر 28 ساله است که دارای لیسانس حقوق است.

 


رئیس فرماندهی پلیس شهر طوخ خاطرنشان کرد: بلافاصله تحقیقات گسترده را آغاز کردیم و با شهادت همسایه های آپارتمانی که در آن به قربانی تعرض کرده بودند موفق به دستگیری این سه جوان شدیم. نام یکی از آن ها قندیل است که 29 سال سن دارد و بیکار است، نام دیگری محمود است که 29 سال سن دارد و همان فردی است که دختر جوان را به زور به داخل خودرو مذکور برد و در آخر هانی 36 ساله که صاحب یک کارگاه جوشکاری است و همان فردی است که پس از تجاوز به قربانی از او برای رفع اتهام تحت فشار و زور امضا گرفت. 


متهمان به این جنایت اعتراف کردند. در حال حاضر این پرونده برای محاکمه متهمان در دادستانی عمومی در حال بررسی است.

آریا

110

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top