|
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ السبت ٩ جمادى الثانية ١٤٤٢ Saturday, January 23, 2021
کد خبر: 773640
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۲:۵۷
دلفی؛
چند باشگاه ایتالیایی خواهان جذب من هستند / می خواهم بالاتر از سردار در اروپا بدرخشم / الگویم کریس رونالدو است
ستاره جوان استقلال خوزستان گفت: «در روسیه چهار گل آنجا به ثمر رساندم که مدیران استعدادیاب باشگاه‌های اروپایی زیادی عملکرد بازیکنان را زیر نظر داشتند.»
یونس دلفی چند باشگاه ایتالیایی خواهان جذب من هستند / می خواهم بالاتر از سردار در اروپا بدرخشم / الگویم کریس رونالدو است
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سیدسیروس پورموسوی، یونس دلفی را به همراه شریفی و نامداری به عنوان آینده‌های فوتبال ایران معرفی می‌کند و معتقد است چیزهای زیادی از آنها در ادامه خواهیم شنید.

 

دلفی که به گفته پورموسوی از ایتالیا پیشنهاد دارد و باشگاه هم با انتقالش موافقت کرده در ادامه از شرایط و معیارهایش بابت حضور احتمالی‌اش در اروپا صحبت کرد.

 

اظهارات دلفی را در زیر می خوانید:

 

* پورموسوی خبر داد که تو از ایتالیا پیشنهاد ‌داری و او و باشگاه با انتقالت موافقت کرده‌اند.

- بله این درخواست به باشگاه رسیده و قرار است شنبه دعوتنامه رسمی از سوی باشگاهی که خواهان جذب من است به دستم برسد. گویا چند باشگاه ایتالیایی با هماهنگی این مدیر فوتبالی خواهان جذب من هستند و قرار است در روزی که به شما گفتم مشخص شود کدام تیم من را می‌خواهد.

 

* تو بازیکن تیم نوجوانان ایران هستی که به جام جهانی هم صعود کردید. به نظرت در کدام تورنمنت بازی تو را دیدند؟

- اگر اشتباه نکنم در تورنمنت روسیه بود که چهار گل آنجا به ثمر رساندم. البته بازی‌های هند هم بود اما به نظرم در روسیه بود که مدیران استعدادیاب باشگاه‌های اروپایی زیادی آنجا بودند و عملکرد بازیکنان را زیر نظر داشتند.

 

* خانواده‌ات با این انتقال موافق هستند؟ با این سن و سال کم برایت کار کردن دور از خانه سخت نخواهد بود؟

- خانواده‌ام یک مقدار مخالف هستند و از سوی دیگر هم قطعا دوری از خانه سخت است اما برای پیشرفت باید مشکلات را به جان خرید تا بتوانم به هدفم برسم.

 

* در حال حاضر ما جوانان خوبی در فوتبال اروپا داریم مثل سردار آزمون، سعید عزت‌اللهی،‌ علیرضا جهانبخش و بقیه... فکر می‌کنی پتانسیل درخشش در فوتبال اروپا را داری تا مثل این بازیکنان ستاره شوی؟‌

- بعد از خدا همه چیز به خودم و تلاشی که می‌کنم بستگی دارد. هدف خودم این است که حتی بالاتر از سردار و بقیه بازیکنان جوان در اروپا باشم که این روزها نمایش خوبی دارند. به خصوص سردار که در لیگ اروپا تیمش حضور دارد و حتی توانست به تیم‌های بزرگی مثل اتلتیکومادرید هم گل بزند.

 

* به عنوان یک مهاجم الگوی فوتبالی داخلی و خارجی‌ات کدام بازیکنان هستند؟‌

- در ایران که الگوی خاصی ندارم و در اروپا هم بازی‌های تیم‌های بزرگ را زیاد می‌بینم اما به شخصه کار کریس رونالدو را خیلی می‌پسندم و به قولی الگوی من این بازیکن است.

 

* و در مورد استقلال خوزستان در این فصل بگو که زیاد برای آنها بازی نکردی اما آنها با این همه مشکل نتایج خوبی گرفتند.

- واقعا جای خوشحالی دارد که تیم با این همه مشکل مالی که دارد کار را با قدرت در لیگ و آسیا پیش برده است. در نیم فصل نخست این مشکلات دست به دست هم داد تا تیم نتواند از شایستگی‌هایش بابت قهرمانی در لیگ گذشته دفاع کند اما همه به احترام سیدسیروس پورموسوی کار را با قدرت پیش بردند و خدا را شکر نتایج خوبی هم به دست آوردیم. امیدوارم این روند در لیگ و آسیا ادامه یابد و به بهترین شکل قابلیت‌ها و پتانسیل خودمان را ثابت کنیم.

روزنامه گل

109

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top