|
شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ السبت ١٥ رجب ١٤٤٢ Saturday, February 27, 2021
کد خبر: 773659
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۶:۲۷
جزییات پروژه های 10 میلیاردی دلاری روسیه و ایران
انتظار می رود که در آینده نزدیک بیش از 10 قرارداد، از جمله در رشته ساخت و ساز و بازسازی و برقی کردن خطوط راه آهن در ایران به امضا برسد.
ث جزییات پروژه های 10 میلیاردی دلاری روسیه و ایران
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سياسي جام نیوز به نقل از اسپوتنیک، روسیه و ایران پروژه های صنعتی به ارزش 10 میلیارد دلار را بررسی کردند.

 

به گزارش « اسپوتنیک» با استناد به گفته های  الکساندر  نوواک  وزیر انرژی  فدراسیون روسیه ،  روسیه و ایران در روز 13  ماه مارس  قراردادهایی  به ارزش کل  10 میلیارد دلار را بررسی کردند.  الکساندر نوواک پس از پایان  دیدار با  محمود واعظی  وزیر ارتباطات  و فناوری اطلاعات  ایران  در چارچوب  کمیسیون بین دول روسیه — ایران که وی  رئیس دوم  آن است  و  وزیر انرژی روسیه  ریاست آن را عهده دار است،  در صحبت با روزنامه نگاران از این موضوع صحبت کرد.

 

 الکساندر نوواک  در  این خصوص گفت: «  دو طرح قرارداد در آخرین مرحله آمادگی قرار دارند — قرارداد  شرکت «  زاروبژ نفت» و « روس ژئولوژی».  این قراردادها  در زمان سفر  حسن روحانی  رئیس جمهور  ایران به  روسیه به امضا خواهند رسید.  هم اکنون این قراردادها در سطح نهایی آمادگی قرار دارند  و مرور آن ها  جریان دارد».

 

 انتظار می رود که در آینده نزدیک  بیش از 10 قرارداد، از جمله  در رشته ساخت و ساز  و  بازسازی  و برقی کردن  خطوط راه آهن  در ایران  به امضا برسد.

 

512

 

کلیدواژه ها:
جزییات  |  روسیه  |  ایران  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top