|
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٢ جمادى الثانية ١٤٤٢ Tuesday, January 26, 2021
کد خبر: 773686
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۴
شیرازی؛
واکنش اسپانسر استقلال به درخواست جهانیان برای عدم پرداخت پول به آبی پوشان
مسئول اجرایی سامانه هواداری و اسپانسر باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس گفت: «اینکه جهانیان از من خواسته تا پولی به باشگاه پرداخت نکنم و یا تلفنم را جواب ندهم اصلا صحت ندارد.»
تمرین استقلال واکنش اسپانسر استقلال به درخواست جهانیان برای عدم پرداخت پول به آبی پوشان
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، اعتصاب روز گذشته بازیکنان استقلال و اینکه آنها نسبت به عدم پرداخت مطالباتشان ناراضی بودند بحث را به جایی کشاند که عنوان شد رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در تماس با علیرضا شیرازی نماینده اسپانسر و سامانه پیامکی حمایتی این باشگاه از وی خواسته تا پاسخ تلفن مسئولان باشگاه را ندهد.

 

از سویی نصرالله عبداللهی عنوان کرد که برخی‌ها شیطنت می‌کنند تا شایعات در خصوص اختلافات داخلی و اینکه شاید برخی‌‌ها نمی‌خواهند پولی به بازیکنان پرداخت شود.

 

برای پیگیری این مسائل شیرازی نماینده اسپانسر استقلال توضیحاتی داده که در زیر می‌خوانید:

 

* حتما خبر دارید که بازیکنان استقلال به دلیل مشکلات مالی روز گذشته اعتصاب کرده‌اند؟

- خیر. من این موضوع را از شما می‌شنوم!

 

* چطور می‌شود شما خبر نداشته باشید چون بازیکنان از اینکه اسپانسر پول را پرداخت نکرده ناراحت هستند و حتی عنوان شد که یکی از اعضای هیات مدیره از شما خواسته به تلفن بازیکنان و مسئولان باشگاه جواب ندهید...

- اصلا چنین موضوعی صحت ندارد. کدام عضو هیات مدیره؟

 

* شهاب جهانیان...

- اتفاقا جهانیان بیشتر از همه مسئولان باشگاه پیگیر دریافت پول بازیکنان بود و در هقته گذشته چندین بار با من تماس گرفت. تعجب می‌کنم چنین صحبتی شده است.

 

* اما پاسخ ندادن تلفن همراه شما هنگام تمرین استقلال باعث شد تا نصرالله عبداللهی عنوان کند که نماینده اسپانسر استقلال تلفن‌های او و افتخاری را جواب نمی‌دهد و همین موضوع شایعاتی را به وجود آورد که شما به واسطه درخواست جهانیان نمی خواهید به بازیکنان پول بدهید...

- پاسخ ندادن تلفن من این همه شایعه به وجود آورده؟ ضمن آنکه تا آنجا که یادم می آید روز گذشته تلفن من چند ساعتی خاموش بود و بعید می‌دانم این موضوع باعث شده باشد تا این همه شایعه به راه بیفتد.

 

* پس چرا پول بازیکنان پرداخت نمی‌شد؟

- این موضوع یک مشکل حقوقی در بانک داشت که خود مسئولان باشگاه در جریان آن هستند. ضمن آنکه آن مشکل هم با پیگیری حل شد و پول به حساب بازیکنان واریز شد.پس فکر می‌کنم این همه شایعه با واریز پول حل شده باشد!

 

* این مصاحبه نکردن بازیکنان با رسانه ها هم امسال و سال گذشته کلی سر و صدا کرده و خیلی‌ها سامانه پیامکی شما را مقصر می‌دانند.

- این سیاستی است که مدیران باشگاه‌ها و ما به جمع بندی‌اش رسیدیم. البته محدودیت‌ها برای رسانه‌های تصویری است چون هیچ‌کدام با ما قرارداد تجاری ندارند. شما بهتر می دانید وقتی رسانه‌ای بخواهد داخل ورزشگاه شود و به صورت تصویری بازی و حواشی آن را پوشش دهد باید با شرکت حامی تیم‌ها قرارداد تجاری امضا کند. کاری که در همه جای دنیا می‌شود. در حال حاضر هم ما قرارداد تجاری با باشگاه‌ها داریم و با مدیران باشگاه‌ها به این جمع بندی رسیدیم. متاسفانه جایگاه‌ها تعریف نشده و به همین علت بعضی مواقع مشکلات ایجاد می‌شود. همین هفته گذشته که فدراسیون و سازمان لیگ جلوی ورود دوربین‌ها را گرفتند بقیه رسانه‌ها در استادیوم کار خود را انجام دادند و مشکلی نبود. در این بین برخی‌ها گفتند چون اسپانسر دو باشگاه با اسپانسر سازمان لیگ یکی نیست چنین اتفاقاتی رخ داده اما اصلا اینگونه نبود؟ اگر ما می‌خواستیم چنین کاری انجام بدهیم پس چرا مربیان در کنفرانس‌ها با تبلیغات سازمان لیگ با رسانه‌ها صحبت می‌کردند؟ ما اعتقاد داریم وقتی حامی مالی باشگاه‌ها هستیم باید با ما قرارداد تجاری بسته شود چون این حق طبیعی ما است.

 

* پرسپولیس و تراکتورسازی هم چنین شرایطی دارند؟

- بله. همانطور که گفتم این تصمیمی بوده که مدیران باشگاه‌ها گرفته‌اند که بازیکنان مصاحبه مفصل تصویری با رسانه‌ها نداشته باشند.

فارس

109

مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top