|
پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ الخميس ١٤ جمادى الثانية ١٤٤٢ Thursday, January 28, 2021
کد خبر: 773718
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۸
مشاور رئیس مجلس:
توان نیروی نظامی ایران برای نابودی متجاوزان در اسرع وقت
مشاور رئیس مجلس با بیان اینکه رزمایش های نیروهای مسلح ایران به خوبی توانست نقش بازدارندگی موثری را برای دشمن طمعکار ایفا کند، گفت: دشمن باید بداند سپاه و ارتش ما با نیروی انسانی مومن و متعهد و امکانات و تجهیزات به روز و پیشرفته، توان نابودی متجاوزان در اسرع وقت را داراست.
حقیقت پور توان نیروی نظامی ایران برای نابودی متجاوزان در اسرع وقت
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، منصور حقیقت پور مشاور رئیس مجلس شوای اسلامی و نائب رئیس سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به برگزاری بیش از ده رزمایش دفاعی و امنیتی توسط دستگاه های مختلف ستاد کل نیروهای مسلح، اظهار کرد: مهمترین پیام برگزاری رزمایش های ما در سال 1395، پیام "اقتدار دفاعی جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه ها" بود.

 

وی با بیان اینکه رزمایش های نیروهای مسلح ایران به خوبی توانست نقش بازدارندگی موثری را برای دشمن طمعکار ایفا کند، گفت: دشمن باید بداند سپاه و ارتش ما با نیروی انسانی مومن و متعهد و امکانات و تجهیزات به روز و پیشرفته، توان نابودی متجاوزان در اسرع وقت را داراست.

 

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین با بیان اینکه برگزاری هر کدام از انواع رزمایشهای دریایی، زمینی و هوایی به نوبه خود بااهمیت است، تاکید کرد: در هر نقطه ای که احساس خطر بیشتر باشد، بالطبع تمرکز رزمایشها بر روی آن بیشتر است ولی این تمرکز به معنای غفلت از سایر بخش ها نیست.

 

حقیقت پور در خاتمه گفت: رزمایش عملیات مسترک و مرکبی است که حد و حدود قدرت دفاعی را تا حدودی که نیاز است مشخص و رسانه ای می کند.

کلیدواژه ها:
سپاه  |  ارتش  |  نظامی  |  مجلس  |  ایران  | 
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top