|
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ الأحد ٣ جمادى الثانية ١٤٤٢ Sunday, January 17, 2021
کد خبر: 773748
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۷
بر اساس نظرسنجی سی ان ان؛
مخالفت مردم آمریکا با اقدام ترامپ
طبق نتایج نظرسنجی جدید «سی ان ان/او آر سی»، مردم آمریکا با اولویت‌های مهاجرتی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا مخالفند.
ترامپ مخالفت مردم آمریکا با اقدام ترامپ
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، طبق نتایج نظرسنجی جدید «سی ان ان/او آر سی»، مردم آمریکا با اولویت‌های مهاجرتی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا مخالفند و تقریباً دو سوم از آنها می‌گویند ترجیح می‌دهند به جای آنکه مهاجران غیرقانونی اخراج شوند، یک روند به سوی تبدیل شدن به مهاجران قانونی را طی کنند.

بنا بر گزارش  شبکه «سی ان ان»، ترامپ امنیت مرزها را از زمان آغاز به کار ریاست‌جمهوری‌اش تشدید بخشیده است و قوانین مربوط به مهاجرت به آمریکا را نیز سخت‌تر کرده است.

با اینحال نظرسنجی سی ان ان/او آر سی که روز جمعه منتشر شده است، نشان می‌دهد که مردم آمریکا با سیاست‌های ترامپ در خصوص مهاجران مخالفند.

60 درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی تأکید داشتند که اولویت برتر دولت در رویارویی با مهاجران غیرقانونی می‌بایست ایجاد طرحی باشد که به افرادی که در آمریکا به صورت غیرقانونی مستقر هستند و دارای شغل هستند، روند تبدیل شدن به ساکنان قانونی آمریکا را طی کنند.

رئیس‌جمهور آمریکا مدعی شده است که سیاست‌هایش در قبال مهاجران با هدف از بین بردن مجرمان است.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که در مجموع 58 درصد از آمریکایی‌ها نگرانند که تلاش برای مهاجران غیرقانونی موجب شود افرادی که جرایم جدی نیز مرتکب نشده‌اند نیز اخراج شوند.

طبق این نظرسنجی، 7 نفر از هر 10 شرکت‌کننده در نظرسنجی می‌گویند که دولت آمریکا نباید تمامی مهاجرانی را که به صورت غیرقانونی در آمریکا زندگی می‌کنند، اخراج کند.

نظرسنجی فوق از یکهزار و 25 فرد آمریکایی بزرگسال از طریق خط تلفن در بین بازه اول تا چهارم ماه مارس نظرسنجی کرده است و درصد خطای این نظرسنجی مثبت و منفی 3 درصد بوده است.

 

فارس

506

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top