|
پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ الخميس ٥ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Thursday, October 22, 2020
کد خبر: 773800
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۰:۴۰
بلومبرگ: ترامپ و قوانین مصرف سوخت در خدمت خودروسازان آمریکایی
قرار است که این هفته دولت ترامپ قوانین جدید مربوط به میزان مصرف سوخت خودروها را منتشر کند و لذا شایعات بسیاری در مورد آن شنیده می شود.
ترامپ بلومبرگ: ترامپ و قوانین مصرف سوخت در خدمت خودروسازان آمریکایی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، گفته می شود که قرار است مصرف سوخت خودروها تا سال 2025 به 54.5 مایل بر گالن برسد در حالیکه کارشناسان امید دارند که شرکت های خودروساز به چنین دستاوردی برسند اما آن ها چنین نظری ندارند.

 

در واقع پس از انتخابات بود که همه خودروسازان امریکایی بار دیگر فرصت را برای چانه زنی در مورد میزان مصرف محصولاتشان مناسب دیدند و تلاش کردند که تا با لابی کردن ترامپ را متقاعد به کاهش سطح انتظارات دولت نمایند حتی فورد مدعی شد که رئیس جمهور می بایستی بین خودروهای سبز و مسئله اشتغال یکی را انتخاب کند.

 

ترامپ روز چهارشنبه قوانین میزان مصرف سوخت خودروها را بازنگری می کند.

 

جالب است که بدانید اداره حفاظت از محیط زیست امریکا ماه ژانویه از ترس روی کار آمدن دولت ترامپ خیلی سریع قوانین مربوط به مصرف سوخت درباره سال های  2022 تا 2025 را نهایی کرد.

 

اما می دانیم که باز هم رئیس جمهور اجازه اعلام تغییراتی در آن را دارد. خودروسازان امیدوارند تا ترامپ آزمایشات اندازه گیری مصرف سوخت و همین طور قوانین مربوط به تولید موتورها را کمی تعدیل کند.

110

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top