|
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ الاثنين ٩ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Monday, October 26, 2020
کد خبر: 774209
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۶:۱۵
عضو مجمع نیروهای خط امام:
عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نیستیم
قزوینی گفت: مجمع نیروهای خط امام عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است، اما در جلسات شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان شرکت نمی‌کند.
ی عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نیستیم
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، قزوینی گفت: مجمع نیروهای خط امام عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است، اما در جلسات شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان شرکت نمی‌کند.
حمید قزوینی عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام(ره) درباره فعالیت‌های حزب متبوعش در انتخابات 96، گفت: به طور طبیعی حزب ما نیز مانند سایر احزاب در سازوکارهایی با چارچوب‌های حزبی و فرآیندهای دموکراتیک شرکت می‌کند.
وی درباره عضویت مجمع نیروهای خط امام در شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، گفت: ما در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات هستیم، اما در جلسات شورای سیاست‌گذاری شرکت نمی‌کنیم.
قزوینی در پاسخ به این پرسش که آیا کمیته تعامل شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با آنها رایزنی داشته یا خیر؟ گفت: من ردی از تعامل سراغ ندارم.
عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام(ره) درباره همکاری آنها با ائتلاف 21+1 اصلاح‌طلبان، گفت: در جلسه اخیر این ائتلاف، حجت‌الاسلام رهامی رئیس کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از احزاب عضو شورای هماهنگی یا بیرون از این شورا دعوت کرد و ما هم در این چارچوب با آنها مشارکت می‌کنیم.
وی افزود: اعضای حزب در استان‌ها و تهران در حال شناسایی افراد توانمند برای دعوت و ثبت‌نام در انتخابات هستند.
مجمع نیروهای خط امام(ره) یکی از احزاب عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به دبیرکلی حجت‌الاسلام سیدهادی خامنه‌ای است.
ائتلاف 1+21 اصلاح‌طلبان شامل حدود 17 گروه و حزب سیاسی است که برخی از این احزاب عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و برخی خارج از شورای هماهنگی هستند. این احزاب برای انتخابات ائتلافی تحت عنوان 1+21 تشکیل داده‌اند.
محمدرضا راه‌چمنی دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی در گفت‌وگویی به تسنیم گفت که ائتلاف 1+21 جدا از شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان فعالیت می‌کند.
پیشتر برخی از اصلاح‌طلبان همچون کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری نسبت به ورود شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به انتخابات 96 انتقاد کرده بودند.

 

تسنیم

202

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top