|
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ الاثنين ١٤ ربيع الثاني ١٤٤٢ Monday, November 30, 2020
کد خبر: 774329
نظرات: 5
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۴
اولیایی؛
حرکت بازیکنان استقلال در رختکن، کسر شان فوتبال بود / وزیر سابق ورزش باید پاسخگوی انتخاب هایش باشد
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: «بدتر از عملکرد ضعیف هیات مدیره، این است که بازیکن در رختکن بر علیه آنها شعار داده و البته بدتر از آن این بود که وزیر هم تسلیم این خواسته شده است.»
کاظم اولیایی  حرکت بازیکنان استقلال در رختکن، کسر شان فوتبال بود / وزیر سابق ورزش باید پاسخگوی انتخاب هایش باشد
به این مطلب امتیاز دهید
37.5% 62.5% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سید کاظم اولیایی در خصوص اتفاقات اخیر در استقلال و تصمیم وزیر ورزش در خصوص ابقای شهاب جهانیان اظهار داشت: «بدون آن که بخواهم روی عملکرد جهانیان یا سایر اعضای هیات مدیره استقلال قضاوت کنم باید بگویم که از موضع وزیر محترم ورزش کاملا دفاع می کنم.»

 

وی ادامه داد: «این نمی‌شود که هر دفعه یک هجمه ایجاد شود و این هجمه به تغییرات مدیریتی منتهی شود. عملکرد هیات مدیره استقلال درست باشد یا غلط، در خصوص ابقا یا برکناری اعضای آن در رختکن تیم نباید تصمیم گیری کرد.»

 

مدیرعامل سابق استقلال گفت: «این کسر شان فوتبال است که بازیکن یک تیم در رختکن شعار دهد. آن هم برای برکناری عضو هیات مدیره باشگاهش. من نمی‌توانم به عملکرد هیات مدیره استقلال نمره قبولی بدهم. آنها عملکرد قوی نداشتند. اما بدتر از عملکرد ضعیف هیات مدیره، این است که بازیکن در رختکن بر علیه آنها شعار داده و خواهان برکناری شان باشد و البته بدتر از آن این بود که وزیر هم تسلیم این خواسته شده و به آن تن دهد. این کاملا اشتباه است که تصمیمات از پایین گرفته شود و در بالا عمل (اطاعت) شود. سلطانی‌فر تصمیم بسیار هوشمندانه‌ای گرفت که تسلیم این جو نشد.»

 

عضو هیات موسس اتحادیه مدیران فوتبال کشور گفت: «این ضعف مدیریت در استقلال است که هر کجا کم می‌آورند شخص وزیر را مستقیم وارد مسائل خود می‌کنند. وزیر ورزش متولی بیشتر از پنجاه شصت رشته ورزشی در کل کشور است نه این که مسئول حل مشکلات یک باشگاه باشد. مدیران استقلال هر کجا کم آوردند از وزیر خرج کردند و این اصلا درست نیست. نتیجه همین می‌شود که مردم هم وزیر را در این مسائل مقصر می‌دانند.»

 

اولیایی گفت: «چه بسا وزیر ورزش با معیارهایی که داشت قصد داشت تا به زودی در هیات مدیره استقلال تغییراتی ایجاد کند. اما این اتفاقات باعث شد تا وی تصمیم درست خود را با اقدامی هوشمندانه به تعویق بیندازد تا همگان نپندارند تصمیمی را که خودش گرفته، تحت تاثیر اقدامات داخل رختکن ایجاد شده است.»

 

وی در خصوص مطالبات بازیکنان استقلال خاطر نشان ساخت: «فوتبالیست ها هم مثل همه انسان هستند و برای گذران زندگی به پول نیاز دارند. به خصوص شب عید که این فشارها مضاعف می‌شود. آنها حق دارند مطالبات شان را طلب کنند. اما نه با این شیوه‌ای که در پیش گرفته اند. بلکه از راه درستش.»

 

مدیرعامل سابق استقلال خاطرنشان ساخت: «باید بپذیریم که مدیریت استقلال هم ضعف های زیادی دارد. آنها نباید وعده های توخالی به بازیکنان می‌دادند تا کارشان به اینجا بکشد که دیگر نتوانند پاسخگوی آنها باشند. ضمن این که آوردن هدایای تبلیغاتی به رختکن هم یکی دیگر از ضعف های مدیریت محسوب می‌شود. ما هم زمانی که مدیر استقلال بودیم از این هدایای تبلیغاتی به بازیکنان می‌دادیم. اما از راهش. نه این که شامپو و صابون و مایع ظرفشویی را به رختکن بیاوریم و آنجا توزیع کنیم. همین است که رختکن می‌شود عامل هم اتفاقات و تصمیم گیری‌ها.»

 

پیشکسوت مدیریت فوتبال بیان داشت: «هیات مدیره استقلال اگر هم ضعف داشته باشد که به هر حال دارد، نباید به آنها خرده گرفت. بلکه باید از وزیر سابق ورزش که انتخاب کننده آنها بود توضیح خواست که اعضای کنونی هیات مدیره را بر اساس چه ضوابطی انتخاب کرده است. آیا آنها مردان اقتصادی هستند یا تخصص شان در ورزش است؟ یا این که وابسته های اداری شما بودند؟»

مهر

109

مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top