|
پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ الخميس ١٣ صفر ١٤٤٢ Thursday, October 1, 2020
کد خبر: 788089
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۰۴
اعتراف سیاسی جالب کارشناس «من و تو» و دستپاچگی مجری برنامه!
در یکی از برنامه های شبکه من و تو زمانی که مهمان برنامه به نقد این سخن پرداخت و بیان کرد سایه جنگ به دلیل برجام از ایران برداشته نشده، مجری شبکه با دستپاچگی مانع از ادامه صحبت های وی شد.
شبکه من و تو اعتراف سیاسی جالب کارشناس «من و تو» و دستپاچگی مجری برنامه!
به این مطلب امتیاز دهید
66.7% 33.3% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، این روزها علت اصلی برداشته شدن سایه جنگ از ایران به یکی از مسائل مورد مناقشه در رسانه های سمعی و بصری و سایت های خبری می باشد.

 

با توجه به خالی بودن کارنامه دولت یازدهم از اقدام درخور توجه و چشمگیر، تبلیغات گسترده دولت بر نتایج برجام است و با بزرگنمایی آن، حتی این ادعا می شود که برجام باعث برداشته شدن سایه جنگ از ایران شده است.

 

تا کنون بارها این ادعای دولت مورد نقد اساسی قرار گرفته و از سوی مسئولان نظام از قبیل رهبر معظم انقلاب بیان شده که قدرت نظامی ایران و حضور مردم مهمترین عامل در برداشته شدن سایه جنگ از ایران می باشد.

 

با توجه به اینکه سیاست غالب شبکه های ماهواره ای بر حمایت از گفتمان اعتدال حسن روحانی است، در بیشتر برنامه های انتخاباتی این شبکه ها شاهد ترویج دیدگاه حامیان روحانی مبنی بر نقش تاثیرگذار برجام در برداشته شدن سایه جنگ از ایران می باشیم.

 

در یکی از برنامه های شبکه من و تو که در راستای همین سیاست حمایت غیر مستقیم از روحانی بر روی آنتن رفته بود، زمانی که مهمان برنامه به نقد این سخن پرداخت و بیان کرد سایه جنگ به دلیل برجام از ایران برداشته نشده، مجری شبکه با دستپاچگی مانع از ادامه صحبت های کارشناس برنامه شد.

 

 

222

 

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

فعلاکه با برجام هم سایه جنگ قصد باز گشت دارد .

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top