|
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ الاثنين ٣ صفر ١٤٤٢ Monday, September 21, 2020
کد خبر: 788444
نظرات: 9
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۷:۰۰
حمله تند نماینده سابق مجلس به برادر جهانگیری
زاکانی: سؤال ما از جهانگیری این است که چگونه برادر وی با مقدار اعتبار اندکی صاحب بانک گردشگری می‌شود در حالی‌ که مردم برای یک وام دو تا 3 میلیونی باید مراحل بسیار سختی را طی کرده و تازه باز هم تنها برخی از آنها موفق به دریافت وام می‌شوند؟!
زاکانی  حمله تند نماینده سابق مجلس به برادر جهانگیری
به این مطلب امتیاز دهید
85% 15% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: سؤال ما از جهانگیری این است که چگونه برادر وی با مقدار اعتبار اندکی صاحب بانک گردشگری می‌شود در حالی‌ که مردم برای یک وام دو تا 3 میلیونی باید مراحل بسیار سختی را طی کرده و تازه باز هم تنها برخی از آنها موفق به دریافت وام می‌شوند.

علیرضا زاکانی عصر امروز در جمع حامیان جبهه مردمی نیروهای انقلاب در شهرستان گنبدکاووس با اشاره به ظرفیت‌های بی‌شمار و متعدد کشور در نقاط مختلف جغرافیایی، اظهار کرد: متأسفانه این ظرفیت‌ها چند سالی است مورد بی‌توجهی و غفلت قرار گرفته است و بی‌توجهی به قدرت و توان مردم در عملکرد برخی موج می‌زند.

وی با بیان این بعد از گذشت 38 سال از انقلاب اسلامی به گذشته خود افتخار می‌کنیم اما از جایگاه فعلی راضی نیستیم، افزود: ما در حال حاضر باید شرایط بسیار بهتری را تجربه می‌کردیم و در نقطه‎ای بسیار جلوتر از این قرار می‌گرفتیم.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه گره کار در کشورمان این است که عده‌ای در رأس قدرت قرار گرفته‌اند که پیوستگی‌هایی با کانون ثروت دارند، خاطرنشان کرد: پیوستگی کانون‌های قدرت و ثروت در کشور موجب غفلت از توانمندی‌ها و تنبلی و بی‌دغدغه بودن برای برخی مسؤولان شده است.

زاکانی با اشاره به اینکه برخی عملکردها در مجموعه مدیران دولتی این‌گونه نشان می‌دهد که انگار قرار نیست همه مردم و تمام 80 میلیون نفر ایرانی از مواهب خدادادی و ثروت‌های ملی بهره‌مند شوند، ادامه داد: برخی در کشور برای خود کلونی‌ها و پیوستگی‌هایی ایجاد کرده‌اند که نمی‌گذارد مردم از منافع ملی سهمی ببرند و همه منافع و مواهب کشور به جیب و کیسه برخی معدود در بدنه قدرت و اطرافیان و نزدیکان آنها واصل می‌شود.

وی با انتقاد از بی‌حوصلگی و بی‌توجهی برخی مسؤولان دولتی نسبت به نیازهای مردم، تصریح کرد: برخی مسؤولان برخی می‌خواهد در کشور اتفاق مهمی بیفتد و نیاز به دقت و فرصت برای کار کارشناسی است می‌گویند وقتی نداریم و وقتی قرار است پروژه‌ای برای بهره‌مندی مردم محروم اجرایی شود و نه برخی از نزدیکان و وابستگان به کانون‌های ثروت می‌گویند اعتبار و هزینه‌ای برای پرداخت در این امور نداریم.

رئیس سابق کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رفتارهای عوام‌فریبانه برخی مسؤولان، گفت: این روزها برخی یاد گرفته‌اند که با اقوام و مذاهب برخورد تبلیغاتی کنند و در هر منطقه‌ای از جمله کردستان، بلوچستان و ترکمن صحرا که می‌روند با رفتارهای تبلیغاتی به جای رسیدگی به مردم وعده‌های توخالی دهند.

زاکانی با انتقاد از معاون اول رئیس جمهور در برگزاری مناظره اخیر انتخاباتی، گفت: آقای جهانگیری چند سال است که به عنوان رئیس ستاد مبارزه با مفاسد منصوب شده و باید گزارش بدهد که در قابل مبارزه با فساد چه عملکردی داشته و باید پاسخگو باشد به عنوان مسؤول ارشد مبارزه با فساد چه برخوردی با برادر خود کرده است؟

وی در پایان متذکر شد: سؤال ما از معاون اول رئیس جمهور این است که چگونه برادر وی با مقدار اعتبار اندکی صاحب بانک گردشگری می‌شود درحالی‌ که مردم برای یک وام دو تا 3 میلیونی باید مراحل بسیار سختی را طی کرده و تازه باز هم تنها برخی از آنها موفق به دریافت وام می‌شوند.

 

فارس

202

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

آقای زاکانی بیا در میتینگهای مردمی حرف بزن.

پاسخ

۰

۳۰

عشق است زاکانی نماینده مورد تایید مردم تهران

پاسخ

۶

۱۳۸

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top